Jump to content

Yazma Koruması

mcfly_65

Recommended Posts

bu adresten indirebilirsiniz.kendi uploadımdır.şifre yoktur.

..............

SİTEDEKİ BİR ARKADASIMIZIN TEPKİSİ ÜZERİNE LİNK ŞAHSIM TARAFINDAN KALDIRILMIŞTIR.SONUÇTA BURASI CİDDİ VE NEZİH BİR PAYLAŞIM YERİ.KİMSEYİ HUZURSUZ ETMEYE HAKKIMIZ YOK.EDİTÖR ARKADAŞIM KONUYU SİLEBİLİR..

bak arkadaşım cafecinin bi bildiği varki koruma koyuyor...eğer güzel bi üslupla gidipte istediğini söylersen sana kimsenin hayır demiyceğinden eminim...

moderatör arkadaştan bu konunun kaldırılmasını rica ediyorum...Bu forumda kullanıcı olan bir çok cafe ci arkadaşım mevcut...

bak arkadaşım cafecinin bi bildiği varki koruma koyuyor...eğer güzel bi üslupla gidipte istediğini söylersen sana kimsenin hayır demiyceğinden eminim...

moderatör arkadaştan bu konunun kaldırılmasını rica ediyorum...Bu forumda kullanıcı olan bir çok cafe ci arkadaşım mevcut...

ahh keşke anlayış olsaydı :)

geçen kafelerden birine gittim.Dedim ki: "abi siz bütün makinaların usb girişlerini engellemişsin..

Benim de Usb işlemlerim var" Önceden sadece ana makinada usb girişi vardı. Oturduğun makinadan kendi makinasına alıp sana veriyordu.Olmaz kusura bakma dedi.

Şimdi onu da kaldırmış.Ana masadan da almıyor. Ne anladım o zaman ben kafeden :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...