Jump to content

Hdd'lerim Farklı Pencerede Açılıyo

mcfly_65

Recommended Posts

öncelikle s.a arkadaşlar.benim hdd ler farklı pencerede acılıyo.autorun veya başka isimleri var bu virüsün.hatta klasör seçeneklerinde gizli dosyaları göster veya diğer değişiklikler yapmamada engel oluyor.ben bilgilerimi dvd'lere çektim C'yede D'yede biçimlendirme yaptım düzeldi.asıl sormak istediğim, pc o haldeyken dvdlerimi çektim.şimdi dvdlerimi bir daha geri yüklesem, bilgisayara virüs bulaşırmı?yoksa bu virüs sadece hdd içindemi olur?lütfen yardım edin.tekrar saolun

Please register to see this content.
devam ederse sorununu çözer forumda ayırntısı mecvut

teşekkürler sağolda.ben pc o haldeyken dvd ye attım bilgilerimi.şimdi tekrardan yüklesem dvdlerimi yine bulaşırmı?bulaşsa amvo tekrar silebilirmi?birde bilgilerimi d'ye atacam bu program benim bildiğim sadece c'yi tarıyo

KARDES ESET NOD 32 VİRÜS PROGRAMINI KUR TARAT.BU VİRÜSLER BİKAÇ TANE.BİRİNİN ADI BUGGER.EXE GİBİ BİŞİ.BEN BU LANET VİRÜSÜ NOD32 LE SİLEBİLDİM.ANCAK ESET NOD 32 NİNDE HER SÜRÜMÜ SİLMİO HABERİN OLSUN.CC SÜRÜCÜSÜNDE SYSTEM 32 İÇİNE ATIYO GENELDE KENDİNİ.ÖNCE BU KISMI TARAT LOKAL TARAMA YAP YANİ.

BEN Bİ KERESŞİNDE FORMAT ATMAK ZORUNDA KALDIM ÜSTELİK C,D VE E SÜRÜCÜLERİNİ FULL SİLMEK ZORUNDA KALMIŞTIM AYNI ZAMANDA..

KARDES ESET NOD 32 VİRÜS PROGRAMINI KUR TARAT.BU VİRÜSLER BİKAÇ TANE.BİRİNİN ADI BUGGER.EXE GİBİ BİŞİ.BEN BU LANET VİRÜSÜ NOD32 LE SİLEBİLDİM.ANCAK ESET NOD 32 NİNDE HER SÜRÜMÜ SİLMİO HABERİN OLSUN.CC SÜRÜCÜSÜNDE SYSTEM 32 İÇİNE ATIYO GENELDE KENDİNİ.ÖNCE BU KISMI TARAT LOKAL TARAMA YAP YANİ.

BEN Bİ KERESŞİNDE FORMAT ATMAK ZORUNDA KALDIM ÜSTELİK C,D VE E SÜRÜCÜLERİNİ FULL SİLMEK ZORUNDA KALMIŞTIM AYNI ZAMANDA..

saol elvis.Allah'ın izniyle tnctr var olduğu sürece sorunlarımızı paylaşıp çözüm bulacağız...bide nod32 hangi sürümüydü silen aklındamı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...