Jump to content

Kablo Net

t24734

Recommended Posts

Bu gün itibariyle ttnetten kurtuldum.

Sınırsız 1024KB internet bağlantısı (=52 YTL)

Hemen hemen hiç kullanmadığım halde ödediğim sabit telefon ücreti (=15 YTL ortalama)

masraflarından kurtuldum.

Hem sabit telefon hemde ADSL aboneliğimi kapatıp Kablo net bağlattım.

Şimdi ise 512 KB sınırsız internet bağlantısı ve Kablolu TV için ayda toplam 20 YTL ödeyeceğim.

Her ay neredeyse 45 YTL tasarruf sağlayacağım.

İnternette sörf hızı 1024ten aşağı kalmaz. Download hızı ise 55 kb/sn civarında. (Ankara eryaman civarlarında böyle)

Ben memnunum,

Sizlere de tavsiye ederim.

(ADSL hattımı kapattırmak için ücretsiz kullandığım 90 ytl, Kablo TV ve Kablo net bağlantı ücreti olarak 73 YTL, kablo modem için 75 YTL ödedim. Ama olsun. 6 ayda kendini amorti eder :()

bende kablo internet kullanıcısıyım (İstanbul) arkadaşın bağlantı hızının yarısına sahibim (256kb) ve 64kb lık download hızım var. arkadaş Ankara da olduğu için sanırım altyapı tam değil oyüzden düşük hızda download yapıyor.

bende kablo internet kullanıcısıyım (İstanbul) arkadaşın bağlantı hızının yarısına sahibim (256kb) ve 64kb lık download hızım var. arkadaş Ankara da olduğu için sanırım altyapı tam değil oyüzden düşük hızda download yapıyor.

o arkadaşın verdiği net parası kampanya ile bağlananlar içindir kampanyadan bağlanıp 24 ay geçmeden ayrılırsanız bunu ödüyorsunuz tabi ayrıldığınız aya göre değişiyor sanırım...

ve ayrıca bu net fazla bir işe yaramaz bende ttneti bırakmak istiyorum sırf o vergileri alıyor die ttnete rakip bi şey duymuştum kullananlar çok memnun kendi ağları mevcut %90 bağlantısını özel kablolarla sağlıyorlar kopma vs gibi şeylerde yokmuş buna geçmeyi düşünüyorum bu hem daha hızlı hemde çok ilgileniyorlamış netin adı tellcom

sitesi...:

http://www.tellcom.com.tr/[/CODE]

Adsl Kapattırmak için ücret verilmiyo benim bildiğim:)

Kampanyalı Adsl Alırsan 2 yıl bağlı kalmak zorunda kalıyorsun eğerki 2 yıl bitmeden Adsl kapattırırsan 2 yılı tamamlamaya kalan ay kadar para alıyorlar. tam bilmiyorum ama bide modem parası alıyorlar...

Valla Arkadaşım ben hiç kapatma ücreti duymadım.

ama olabilir.Bende 2 yıllık sözleşme yaptım.

Eğer bi zaman sonra ayrılırsan indirimli kullandığın ayları normal fatura olarak gösteriyorlar

indirimli 30 ise 49 ytl oluyomuş gibi gösteriyorlar 19 ytl farkı alıyorlar.kablolu modem için 50 ytl wirelles modem içinde 125 ytl alınıyor.

Ama Kapatma ücreti diye bişey duymamıştım:(

Edit:

Please register to see this content.

Abi bu ne ya.buzdoloabı reklamı gibi:D.Bu arada türk telekoma dokunuyo ucu:)

Aslında alt yapısına güvenmek için beklemekde fayda var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...