Jump to content

Xp'ye Eklenti Programlar Için Yardım

arpikli3

Recommended Posts

arkadaslar konuyu nereye acacagımı bilmediğimden buraya actım yalnıssa kusura bakmayın ama durum acil en azından benim açımdan :( konu şu ki içerisinde servis pack 3 ve mp11 ie7 olan hazır bi cd var elimde bu cd dediğim dosyaları kendisi otomatik kuruyor ben bu cd ye cab uzantılı eklenti programlar ekleyip tam hazır bir cd elde etmek istedim n-lite yaptım oldu fakat eksik olan kısım cd bu seferde mp11 ve ie7 yi kurmadı acaba yalnısı nerde yaptım benim istediğim tam hazır bi cd bilgisayara gerekli olan butun programları kursun istiyorum eklediğim programları eksiksiz şekilde kurdu fakat dediğim gibi mp11 ve ie7 yi kurmadı bi de cd ye acılıs ismi yazdım fakat admisitrator olarak kullanıcı ismi olusturdu butun bunların nedeni ne olabilir fikri olandan yardım rica ediyorum yardım etsin bana cd yi n-lite hazırladım bir kez daha belirtiyim şimdiden teşekkurler

hazır sistem üzerinde oynamayın.Kendi sisteminizi baştan yapmanızı tavsiye ederim.

admin açılma konusunda : yeni kullanıcı ekledikten sonra administrator'deki etkin işaretini kaldırın.Sanırım böyle çözülüyordu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...