Jump to content

Sistem Güncelleme

eer

Recommended Posts

Arkadaşlar... Bilgisayarımın anakartı Asus P4S533MX ACPI BIOS Revision 1006, işlemci İntel Celeron 1.72 Ghz. - 512 MB Ram, Ekran kartı onboard 32 MB.

Bu özelliklere göre işlemci, ram ve ekran kartı en yüksek hangi model ve ne olabilir. Çift çeirdek işlemci desteklermi? Bi yardımcı olursanız çok sevinirim. Artık bilgisayar hızlı bir şey yapamaz hale geldi. Yardımlarınızı bekliyorum...

sistemi toptan deyiş bence, istersen intel p4 işlemci al bu boarda uyum sağlar ama board pek kalite bişeye benzemiyo, ekran kartı olarak pciexpressler var 256 mb likler işini görür, ram olarak 1 bg 533 mhz destekliyorsa yükselt, ama bu upgrade nin pek fazla etkisi olmaz, yani hızlı bişey arıyosan önce bu bordu deyiş, çift çekirdek teknolojisine geç bence...

Demek anakartım pentium 4 ten yüksek işlemciye uygun değil. Bende sistemi hemen çift çekirdek teknolojisiyle değiştirmek istiyorum ama şuan durumum müsait değil. Artık en kısa zamanda fırsat bulur bulmaz halletmeye çalışacam. Cevaplarınız için teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...