Jump to content

Tnc ' De Ilk Yazdığınız Mesaj Neydi ?

wmismail

Recommended Posts

Arkadaşlar siteye ilk kayıt oldğunda herkez bi açılış mesajı yazmıştır. Sizinki neydi ?

Swf kilit

Arkadaşlar yaptığım animasyonların değiştirilememesi için ne yapmalıyım ??

Mesajı bulabilmek için ;

girin. Ordan solda seçeneklerden yazdığı tüm mesajlardan sonuncusunu bulun.

Kolay gelsin şimdiden :)

Merhabalar Bir Katılımsız XP Çalışması Yaptım Herşeyini Yapıyorum Driver dır Güncellemelerdir Programlardır Herşey Tamam Office 2007 Hariç nlite ile Çalışmamı İso Yaptıktan Sonra VirtualBox ta Sanal PC De Deniyorum Bileşenler Yükleniyor Bölümünde Office2007 Kur Dosyaları Hazırlanıyor Yazmasına Rağmen Windows Açıldığında office2007 Yüklenmedi Gözüküo Birde Nlite İle Masa Üstü Teması Ekliyorum winn.sif teki Komutuda Değiştiriyorum Herşey tamam oluyor sanal pc de tema çıkıyor ama iso yu dvd ye yazdırdıktan sonra bir pc de deniyim dedim tema ve office2007 çıkmıyor sanal pc de sorun çıkartmayan iso dvd ye yazdırdıktan sonra pc de neden soun çıkartıyor?[/CODE]

[/center]

[center][b]Budur :)[/b][/center]

heeyy ben de buradayım... hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar... demişim ilk başta.

(Sep 17 2006, 02:57)

İkinci mesajım hemen ardından;

Toronto Uluslararası Film Festivalinde, Meksikalı yönetmen Alejandro Gomez Monteverde'nin romantik drama filmi ''Bella'' büyük ödülü alırken, Türk-Alman yapımı ''Takva-Bir Adamın Allah Korkusu'' filmi de ''Kültürel Yenilik'' ödülünü aldı.

Yönetmenliğini Özer Kızıltan'ın yaptığı, 97 dakikalık Türkçe filmde Erkan Can, Güven Kıraç, Meray Ülgen, Duygu Sen, Selahattin Bilal rol aldı. Tanrı korkusu üzerine kurulu filmde, ''eğer yaşamımızı tanrı inancı üzerine kurmuşsak ve inançlarımızı sorgulamaya başlamışsak, bu nedenle tanrıyı kaybeder miyiz ya da tanrı bizi terk eder mi'' teması vurgulanıyor. Erkan Can filmde, İstanbul'un en eski semtlerinden birinde yaşayan, 45 yaşında bekar bir adam olan Muharrem'i canlandırıyor.

olmuş... (Sep 17 2006, 03:05)

Vay bee; iki yıl olmuş Takva filmi gösterime gireli :(

Biraz uzun bir mesaj...

İyi günler, forumda yeniyim bu benim ilk mesajım olacak. Aklıma takılan birşey hakkında yardımınızı istiyorum. Dünden beri aklımı oynatacağım.

Dün bir internet sitesinden alışveriş yapmak için üye oldum. Üye olurken TC Kimlik No'yu soruyor.

Genelde yazmayı sevmem. Bu sefer de yazmadım.

Fakat sonraki adımda ödeme sayfası geldiğinde TC Kimlik No'sunu sorduğu satır bold olarak işaretlenmiş yani yazılması zorunlu olduğundan mecburen yazdım.

KEY ödemeleri internette yayınlanınca hatırlarsanız basında dolandırıcılara gün doğdu şeklinde bir haber çıkmıştı.

Kimlik numaraları ile sigorta numaralarının halka açık yayınlanmasının tehlikeli olduğundan bahsediyorlardı.

Dünden beri ne iftarım iftar ne de sahurum sahur.

Varsa yoksa aklımda (ya adıma kredi çekerlerse, ya kredi kartı çıkartırlarsa, ya şirket kurarlarsa) şeklinde düşünceler gelip duruyor.

Beni bu konuda bilgilendirebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

ben de başka bir yerden indirmiştim ama çok güzel necooy yalnız o kadar programı 1 cdye sığdırmayı nasıl becerdin hayret ettim

Bir sorum olacaktı:

Bunun v2sini çıkarmayı düşünüyor musun sp3 çıktığında?

Vay be! Foruma üye olduktan 3 gün sonra mesaj yazmışım :D:)

Windows XP ultimate edition 2008 konusu.mesajımın linki alttadır.

http://www.tnctr.com/index.php?act=findpost&hl=&pid=246193[/CODE]

arkadaşlar merhaba Autodesk 3ds Max ait e-book a yada kaynağa ihtiyacım var. elinde olan yada bulabilecek olan var mı? şimdiden teşekkürler...

Programın İnternet sitesi için

Please register to see this content.

ilk konum ve ilk mesajımdı hala bi cevap veren olmadı :D

ftp://81.21.163.10/		   /	com1  /   sw	/   swteam	 [code]/tuTaJ/Microsoft.Windows.Vista.Final-BillGates/[/CODE]

Crack ,ile Beraber

[CODE]ftp://212.77.102.100/incoming/Microsoft.Windows.Vista.RTM.32Bit.and.64Bit.AIO.DVD.READ.NFO-WinBeta/[/CODE]

Microsoft.Windows.Vista.RTM.32Bit.and.64Bit.AIO.DVD.READ.NFO-WinBeta

Saatim : 12:33 Calışıyor

bu arada Ftp nin Biri Hala Çalışıyor :D

Herkes youtube a girmek için çeşitli yollara başvuruyor fakat çoğu başarısız yada yavaş bi youtube oluyor. Hatta yıldız vermek videolara mesaj yazmak bile işkence haline gelebiliyor

Başlat->Çalıştır yazın ve aşağıdaki satırı olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> Enter

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defteri'ni seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com

Ardından not defterini kaydedip kapatın. İyi seyirler

çok saol laşın arkadaşım çok makbule geçti valla eline salık

ilk mesajımı bile yanlış yazmışım yaa :D

• 2 hafta sonra ...

sk8er_boi banlı gözüküyordu.orada ban burada admin.olayı kavrayamadım.tncde de shanex yazamıyordun engelliydi.merak edip açtım konuyu.

bu site başka bir siteye çook mu benziyo yoksa benim gözlerim mi yanlış görüyor?(s.h.a.n.e.x.com u kastediyorum)

copi mi? ilham mı?

diyerek girmişim siteye.o zamanlar s.hanex gibi başka bir sitenin daha var olabileceğini aklımın ucuna bile getiremiyordum.yinede haklı sayılırım :D

oradan ayrılanlar(ban yiyenler :| ) kurmuş bu siteyi.iyikide ayrılmışlar :|

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...