Jump to content

Işletim Sistemi Sorunu! Yardımcı Olur Musunuz?

mutlku_1991

Recommended Posts

acer aspire 5520 laptop aldım (amd turion 64 x2 2048 ddr2 ram) aldığıimda vista home premium yüklüydü ve gayet rahat çalışıyordu. ben xp yükledim donatılarda işime yarayan birçok yazılım yüklenmiyor. Demek istediğim laptop'un kendine özgü işletim sistemi varmı yoksa masaüstünde kullandığım xp bütün pclerde çalışıyormı? yardımcı olursanız çok sevinirim!

Merhabalar Tabiiki Windows xp masa üstü bilgisayarlarda kullanıldığı gibi laptop pc'lerde de

Kullanılır, sanıyorum Sizin probleminiz donanımlar ile olmuş ve problem yaşadınız diye düşünüyorum ,fakat Acer laptop'ların Windows xp ile uyumlu driverları için aşağıdaki linkten

Laptopu'zun modeline uygun driver'larına bir bakın umarım sorununuz hallolur saygılarımla..

tm5710.jpg

Driver Sitesi:

Please register to see this content.

Kelimelerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız.Konfüçyüs

forjest indirdiğim pdf dosyasındaki bütün driverler harddiskte mevcut ama dediğim gibi hesap makinası, wordpad, paint vb. yazılımlar yüklenmemiş ama ben xp yi hep kuruyorum masaüstü pcme orada var ama nedense bunda yok yardımcı edebilecek kimse yokmu?

forjest indirdiğim pdf dosyasındaki bütün driverler harddiskte mevcut ama dediğim gibi hesap makinası, wordpad, paint vb. yazılımlar yüklenmemiş ama ben xp yi hep kuruyorum masaüstü pcme orada var ama nedense bunda yok yardımcı edebilecek kimse yokmu?

çalışmaması için hiçbir neden yok kullandığın cd'yi daha önce denemişmiydin? sana tavsiyem forumda aratıp yeni bir xp indirip baştan kurman,çünkü saydığın programların çalışmaması için bir neden yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...