Jump to content

Home Editiona Uzak Masa üstü Ile Baglanılabilir Mi

promexsus

Recommended Posts

Acık cası teamviwer logmein radmin bunları biliyorum ama bunlar işimi görmüyor muhasebe programı yüklü home edition kasaya kurmam lazım acıkcası winconnectserver programı ile denedim onda da bir turlu olmuyor xp lere rdp client ozeligi veriyor bu program ama kendi icinde uzaktan baglanmayı başardım ama agdan birturlu baglanmıyor

Acık cası teamviwer logmein radmin bunları biliyorum ama bunlar işimi görmüyor muhasebe programı yüklü home edition kasaya kurmam lazım acıkcası winconnectserver programı ile denedim onda da bir turlu olmuyor xp lere rdp client ozeligi veriyor bu program ama kendi icinde uzaktan baglanmayı başardım ama agdan birturlu baglanmıyor

şimdi sen network içerisinde muhasebe programı kullanmak mı istiyorsun? eğer böyle ise hangi muhasebe programını kullanıyorsun? ve benim bildiğim remote desktop bağlantıya gerek yok sadece network bağlantısı yeterli muhasebe programını network te kullanmak için.

hayır sen beni yanlış anladın tabiki agdan baglanabiliyosun ben xp home editiona format atmadan dışarıdan muhasebe programı yüklü bilgisayarıma baglan mak istiyorum winconnetserver programı xp ye server ozelligi veriyor vede xpunlimeted programıda ama home editionlarda kısıtlı oldugu için olmuyor bir yolu varmı diyo soruyorum. bildiginiz yapan varmı yada teşkkürler ilgine

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...