Jump to content

Korku Filmi(tavsiye Istiyorum)

zadi01

Recommended Posts

şu rec filmini çok ama çok merak ettim kesin izlemem lazım nasıl olmuşta kaçırmışım hayret:D..

Rec baya iyi bi film...alışılmış filmlerin dışında...

mesela film hakkında bir yorum...

"türkiye'de sinemalarda oynar mı bilemem ama film hakkında bir de şunu söylemek lazım.

bu filmi sinemada izlemek gerçekten yürek ister.

evde dvd'den falan izleyin bence. her ne kadar yapanlara büyük saygı duysam da sinemada izlemek dayanılır bir şey değil.

bu filmin kötülüğünden değil, aksine etkileyiciliğindendir!

sinema perdesinde ben özellikle son 10 dakikayı izler miydim bilemiyorum.

elbette neyle karşılacağımı bilemediğimden tıpış tıpış giderdim ve herhalde tansiyonum düşerdi, nur topu gibi bir apartman ve teras fobim olurdu!"

Descent i izledinmi?

arkadaşım mesajını yeni gördüm izlemedim bu filmi ama en kısa zamanda izlicem:D..ama sonuç diğerleriyle aynı olcak:D...kendimi korkutmak için gecenin bi yarısında son ses silent hill ve fatal freame oynuyorum ama yinede tık yok korkmuyorum:D...şimdi bu filmide denerim bide f.e.a.r oyununu denicem ama korkucamı zannetmiyorum...

The eye ve Yetimhane filmlerini tavsiye ederim bu yılki izlediğim en iyi korku filmleri diyebilirim.

istediğin filmlerdeki gibi kan sahneleri yok ama izle derim ben;)

eskiden çok izledim şimdi korkar oldum korku filmlerinden ama yinede izlemeden duramıyorum.. :)

arkadaşlar burdaki filmlerin %99 unu izledim ama yinede tık yok korkmuyorum:D arkadaşın biri en son descent filmini önermişti izledim film güzel ama korkunun ksi yok tabi bana göre ama film güzel yanlız karanlık çekim gibi kötü yanları filanda var ....neyse büyük bir araştırma yaptım şu anda en korkunç film dünyada rec sayılıyor:D bunuda izliyim bundada bi tepki olmassa bilemem napıcam:D....

korku filmi severim ama korku filmi die bişey bulamadım ...sıradaki film rec bunuda izliince buraya yorumumu yazarım gerçekten fragmanını ve sinemada izliyenlerin görüntülerini görünce bu filmde iş var dedim izlemeden önerdiğim nadir filmlerden:D umarım ii çıkıcak..

arkadaşlar burda yazılan tüm filmleri izledim izlemediklerimide indirdim üşenmeden izledim ama bir filmi gerçekten beğendim rec filmini çok beğendim ama ortam uygunken izlerseniz..mükemmel mesela ben on dakka önce izledim o filmi karanlıkta yüksek seste izledim gerçekten çok güzeldi eğer hani böle zıplatcak filan bi film arıyosanız izleyin gerçi bana bişi yapmadıda :D sinemada izliyenlerin filan görüntülerinede bakarsanız altdaki verdiğim linkden anlarsınız filmin güzelliğini filmin çekim tarzı ve sesler çok gerçekçi şu anda listemde bir numaraya yerleşti.....

not:filmi kesinlikle karanlıkta ve yüksek sesle izleyin...

http://www.youtube.com/watch?v=nfgZlMYj_NU[/CODE]

Harika :D Kaçmaz bu film, birazdan izleyeceğim bunu...

- Descent (hoş)

- High Tension (gerilim)

- Hostel 1,2 (gerilim)

- Tepenin gözleri 2 (gerilim)

- Down of The Dead (Zombie filmlerinin hastasıyımmmm)

- The Hitcher

- Amityville Horror

- The Blair Witch Project

- Texas Chainsaw Massacre (eskisini dahil ve the begining)

- Jepers Crepers 1,2

- Frailty (bulabilirsen çok hoş bir film)

Yukarıda yazdıklarımın çoğu gerilim-korku, bunları kız arkadaşlarıma izletmesini çok seviyorum. Özellikle yemek yerken izlenmesi gereken filmler bunlar. Bunların dışında arşivimden bulunca diğer HighHorrorStuff eklerim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...