Jump to content

Flashget Ile Ilgili Sorun

BARHANN

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba

umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır,öyle olduysa kusuruma bakmayın,

FlashGet 1.9.0.1012 kullandım şimdi ise FlashGet 1.9.6.1073 kullanıyorum, rapidshare'den bazı partları indiremiyorum, windows un normal indirme yöntemiyle söz konusu partlar iniyor sorun yok ama aynı partlar FlashGet le hata uyarısı veriyor. (bu sorun tüm indirdiğim dosyalarda olmuyor,indirmek istediğim bazı dosyalarda-onlara ait partlarda- oluyor) Sorun nedir, kısıtlama mı var, ayar mı gerekiyor (gerekiyor ise nasıl?) ne yapabilirim işlem basamaklarıyla (acemiliğimi bağışlayın) anlatarak bana yardımcı olabilir misiniz,teşekkür ederim...

aynı sorunu orbit programındada yaşadım dediğin gibi normalde iniyor ama bi dosya indirme programıyla indirince belli bir süre sonra duruyor. bağlantı kopma hatası şeklinde uyarı oluyor. umarım bilen biri vardır da cevap verir :D

Bana kalırsada engelleme tarzı bi olay var arkadaşlarlar yoksa normalde de inmezdi ama şunu fark ettim genelde 100 mb olan dosyalar inmiyo

hayır arkadaşım, başka 100 ve hatta 190 MB partlarda (başka adreslerden başka dosyalar indirirken) bu sorun yaşanmıyor,nedir bu olay anlamadım, bilen yardımcı olursa sevinirim,teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...