Jump to content

Internet Bağlantım Sık Sık Kopuyor..

menaf1991

Recommended Posts

U.S Robotics modem ve aynı sorun bende de mevcut.. telekomdan görevli cagırdım kontrol için.. evde telsiz telefon varsa yapar diyorlar telsizi iptal ettim, telefonla ortak kullanırsan yapar diyorlar telefonu da cıkardım.. ama degişen birşey yok.. hattı kontrol ettirmiştim.. interneti kullandıgım hat zaten kaliteli deilmiş.. 4mb yapayım dedim, madem kopuyor bari nete bağlıyken indirceklerim hızlı insin diye.. 4mb taşımaz dedi.. 2mb ile 1mb arasında da öle pek fark olmazmış.. yani sorun baglı oldugun hat olması gerek.. bir arkadaşım bana port değiştirmemi söyledi ama onu yapmadım daha.. ama onu da yapacam yakında çünkü bazen hakkatten delirtiyor...

splitteri değiştim düzeldi...

Arkadaslar benimde durmadan sayfa görüntülenemiyor diyor.Yeni FOrmat attım düzelmedi,Modeme reset atttım düzelmedi Kabloları kontrol ettim düzelmedi,Aradım müsteri hizmetlerini sorun yok diyor ancak 10 er yenile yaptıktan sonra sayfa acılmakda bazen 10 u da geciyor lütfen yardım edermisiniz arkadaslar iyi calısmalar...

Aynı Sorunu Bende Yaşadım İki Gün Önce.. Şu Şekilde Gelişti Herşey ve Düzeldi..

Modem Değiştim Olmadı.. Format Attım Bilgisayara Olmadı..

Telekomu Aradım Dedim Bağlantım Kopuyor Sık Sık.. Telsiz Telefon Kullanıp Kullanmadığımı Sordu ve Ondan Kaynaklandığını Söyledi..

Bende Bunun Üzerine Direk Ana Hattı Bağladım Modeme Telefonu Devre Dışı Bırakıp Ama Sorun Devam Ediyordu

Tekrar Aradım Müşteri Hizmetlerini..

Sabaha Kadar Modemimi AÇık Bırakmamı Söylediler..

Sizi Hangi Saatlerde Arayalım Dediler Akşam 6 dan Sonra Dedim.. Sabah 8 de Aradılar <_<

Neyse Gün İçinde Telekomdan Biri Gelmiş Ben Yokken

Kendisi Bilgisayarda Kontrol Ettikten Sonra

Dışarda Bulunun Hat Kutuları Olurya Oraya Gitmiş Sonra Gelip Kabloda Proplem Vardı Değiştirdim Düzeldi Demiş

ve Düzeldi :huh:

şu telsiz şaçmalığını herkese söylüyorlar öyle bir şey yok herkesin bilgisine 100lerce kişi denedi telsizi devre dışı bıraktı hiç bişi olmadı yani tamamen yalan bence...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...