Jump to content

Vista Ultimate Service Pack1 Crack

JJJEEEMMM

Recommended Posts

Şimdi bir şey sorcam vista ultimatei kurduktan sonra bu crackı nasıl kullanabilecegimizi anlatabilirseniz inanın cok müteşekkür kalrım sonsuz muhabbetlerimle...

arkadasım vistayı kurduktan sonra bu exe yi cift tıkla calıstır cmd modunda islemler yapacak we pcyi yeniden baslattıgında tkinlestirildigini gosterecek. ben nete baqlıyken yaptım guncelleme yukledikten sonra bile kırdı kimisi guncellemelere kapatıp yapıo anladıgım kadarıyla herturlu oluyo..

bende vistanın birine buna benzer bir crack uygulamıştım ve bana orjinal olduğunu göstermişti aynen senin aldığın ekran görüntüsü gibi ama aradan bir ay geçtikten sonra bilgisayar açılmadı bile.

Bootta yazılar çıkıyor mu bunda?

hayır yazı falan cıkmıyor.

bende vistanın birine buna benzer bir crack uygulamıştım ve bana orjinal olduğunu göstermişti aynen senin aldığın ekran görüntüsü gibi ama aradan bir ay geçtikten sonra bilgisayar açılmadı bile.

işte o guncellestirmelerden sonra oluyo yani bill gates emmi senin korsan yazılımı enseliyo diyim :rolleyes2:

işte o guncellestirmelerden sonra oluyo yani bill gates emmi senin korsan yazılımı enseliyo diyim :rolleyes2:

Bende crackladım vistamı ama sorun yaşamadım şimdiye kadar ve birçok bilgisayarda da denedim. En iyi çözüm bios cracklamak. Onunla güncellemek sorun yaşatmıyor ve sürekli güncelliyorum vistayı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...