Jump to content

W95 Parite.b 5 Virüsü Bulaştı

kamil80

Recommended Posts

Arkadaşlar PCye parite 5 virüsü bulaştı.Antivirüs olarak Arkabit 2008 var.510 tane virüslü exe dosyası sildi.Şuanda kendini yapılandırarak bir ofis2007 firefox ve tunup çalışıyor.D deki dosyalarda bişey bulamadı ama arşiv halinde dosyalar.D de çalışan exe yok.Onlara bulaşır mı?Format atmadan Programları yüklesem kullanabilir miyim?D ve E deki dosyalarıma bulaşma olur mu?F disk yapmadan yalnız C ye Formatla olur mu?(tabi format mutlaka gerekliyse)

• 1 ay sonra...

arkadaşm benim 5 senelik arşiv gitti ben bilgisayar bölümü okuyorum ağm işletmenliği kurtaramadım yapacağın şey kav kur tarat ama iyi oku yazacaklarımı bilgisayarım sonra araçlar klasör seçenekleri sonra gizli klasörleri göster dur orda bitmedi işte aşağı in korunan işletim sistemi dosyaları gizle (önerilen) yazıyo sen orayı tıkla sonra tarat bırak tarasın exe leri de silcek korkma taratsın elleme sil sonra hepsini tümünü etkisizleştir sonra sil korka geri gelcek programlar ben öle yaptım başlarda korkuyodum bende ama geri aldım %80 nini sonra sildikten sonra xp cd sini tak direk c ye format at masa üstündekileri al tabiki direk format salla sonra aç bilgisayarı ben geri kalanı yazarım sana sen format at yazarsam bi ekran dolcak cvp la -_-

arkadaşm benim 5 senelik arşiv gitti ben bilgisayar bölümü okuyorum ağm işletmenliği kurtaramadım yapacağın şey kav kur tarat ama iyi oku yazacaklarımı bilgisayarım sonra araçlar klasör seçenekleri sonra gizli klasörleri göster dur orda bitmedi işte aşağı in korunan işletim sistemi dosyaları gizle (önerilen) yazıyo sen orayı tıkla sonra tarat bırak tarasın exe leri de silcek korkma taratsın elleme sil sonra hepsini tümünü etkisizleştir sonra sil korka geri gelcek programlar ben öle yaptım başlarda korkuyodum bende ama geri aldım %80 nini sonra sildikten sonra xp cd sini tak direk c ye format at masa üstündekileri al tabiki direk format salla sonra aç bilgisayarı ben geri kalanı yazarım sana sen format at yazarsam bi ekran dolcak cvp la -_-

Arkadaşım işletim sistemim vista.Kav kurmadım ama arkabit virüsleri temizledi.Sonunda bir işletim sistemi birde arkabit kaldı.D ve E deki dosyalarıma ve arşive zarar vermedi.Bende programları kurmaya uğraşmaktansa Akronişle aldığım yedeği geri yükledim.Çünkü Tüm exeler bozulmuştu.Benim korkum D ve E de bulunan dosyalarımın zarar görmesiydi.Çalışmayan hiç bir dosya zarar görmedi.Ha birde oğlan knight oyununun farklı bir versiyonu mu yoksa serweri mi bilmiyorum oraya girince virüsü bulaştırmış.İlgine teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...