Jump to content

Kız Arkadaşınıza Hediye Olarak

kindly

Recommended Posts

Please register to see this content.

kızlar bu telefona hasta...fiyatı da çok uygun...

ama ben şahsen o telefonu 50 ytl ye bile verseler, alıp kız arkadaşıma hediye etmezdim, tabi benim düşüncem bu seninkinede saygı duyuyorum. :D

İllaki telefon olucaksa tavsiyem kayar kapak ve siyah olmayan bi cep telefonu alman filmlerde görüptee etkilenme söz konusu bizde avrupalıyız ya kızlarda kendilerini o statüde tutuyor herhalde :D ;ayrıca çok özelliği olan extreme bişey almanı kesinlikle tavsiye etmem çok fazla pızıklayamadıkları için "ahaaa!! bozuk bu telefon, sevmedim diye içten içe söylenmeye başlarlar sonra bi bakmışsın telefon ya çalınmış ya da suya düşmüş bozulmul diye haber almışsındır :rofl:

Bence bırak kendi seçsin,

Hatun milletine yaranılmaz.

Şundan emin ol ki ne alırsan al beğenmeyecektir.

Tut elinden ******ür kendi alsın,jestini yap sen öde.

Böylece ileride olabilecek her türlü mırın kırını engellemiş olursun.

Ruh sağlığın için bunu yapmanı tavsiye ederim.

Saygılarımla...

evet telefon olması şart.

bu telefon sizce nasıl? (kül rengi olan)

Please register to see this content.

arkadaşım bence bu tlf gayet güzel ,kızlar bu tarz telefonları oldukça seviyorlar,bu arada bu telefonun markası nedir acaba merak ettim ya

Bence Nokia ve Samsung'un bilinen modellerinden al.Çünkü, kızlar bilmediği için teknoloji olayını bilinmedik modellerden alırsan ucuz almış derler. Örneğin sen gider Nokia E66 veya Samsung i900 alıp istediğin kadar övsen ama kimsede olmadığı ve kimsenin anlamadığı (kızlardan bahsediyorum) özelliklerle dolu olsada bayanlar için bu telefonlar hiçbir şey ima etmez yani 3310 almış gibi olursun.

Düz ve Sade Olarak;

Nokia: 6220 Classic,6300, 6300i, 6500 Classic, 5310 XpressMusic, 5320 XpressMusic, 5220 XpressMusic, 3500 Classic, 3120 Clasic, 3110 Classic.

Samsung: E200, J150, L700, U800.

Kızaklı ve Kapaklı Olarak;

Nokia: N76, 6600 Fold, 6555,3600 Slide.

Samsung: D900i, E250, E251, E740, E840, J700, J800, U600, U900, D840, E900, E950.

dostum bence cep telefonu alacak san ince ve zarif olması gerekesiyo onun için samsung çok idael u600 veya u700 alabilirsin birde nakıa 6300 var onda kzların çok beyendiğ cep telefonlşarında birri

arkadaş doğru söylemiş ama u600 veya u700 alma dokunmatik olduğundan sorun çıkarabilir ya d900i al yada f250 nin bordo rengini çok güzel bir telefon kızlar için ideal rngi felan çok hoş linkten bakabilirsin

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsamf250[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...