Jump to content

Format

_N1_

Recommended Posts

S.a

ArkadaşLar yardım isticektım okuL yeni pc ler qeLdi PC böLümüne Format CD kodlarının Coquda kayıp işte önümüzdeki günlerde format atıcaz hoca bana dediki iyi bir tane format cd bulabilirsen onu kurarız dedı bende sizden yardım isticektım okul pc lerine qzl söyle bir format atabilceğim bir işletim varmı? yardımcı olursanız sevinirim. güzel görünümlü felan xp oLsunda. Tema farketmez

tşk ederım arklarda ben bide yeni foruma üyeyim ark tafsiye ettı bu verdıqınız sitelerden ben nerden indircem download yeri yok hep linklerde CODE diyor :S onlarımı indiricem

Link de kopyalayamıyorsan işimiz var senle :)

O linkleri teker teker kopyalayacaksın.

Karşına bir site çıkacak Free usera basıp orda yazan saniye kadar bekleyeceksin.

Sonra Download butonuna basacaksın.

Daha sonrada bunları bir klasörde toplayıp CD ye atıyoruz deilmi?

Bütün rarlar indiği zaman sağ tık > Klasöre çıkart ... diyeceksin. Eğer çıkarma işlemi sırasında hata verirse hata veren partı tekrar indireceksin.

klasörün içine girdiğinde Seni muhtemelen bir kitap ikonu bekliyor olacak.SAKIN ONU TEKRAR ÇIKARMA!

Nero'yu aç >> Kalıbı, yansımayı diske yazdır mı öyle bir seçenek var onu bul, yavaş yavaş 16x hızında yazdır ve diskteki verileri doğrulayı işaretle.

Format atmayı bilmiyorsan, PerfectXP konusunun en altında var.

Hadi kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...