Jump to content

En Iyi Taşınabilir Harddisk Ler Hangileri

stander

Recommended Posts

Arkadaşlar verilerimi depolamak için taşınabilir hdd almak istiyorum. İnternette bazı yazılarda okuduğuma göre bazı taşınabilir hdd çabuk bozuluyormuş.. Almışken iyi alayımda sonradan verilerim kaybolduğunda vahlanmayalım. taşınabilir hdd kullanan arkadaşların önerebileceği markalar var mı? 50 gb veya 500 gb alacam.

Smartmedia 2.5" HDD MediaPlayer kullanıyorum ben.

Bunun 120 gb olanı var, 160 gb olanı var şimdi belki daha yüksek kapasitelisi de çıkmış olabilir.

Küçük boyutlu, hem harici harddisk olarak kullanabiliyorsun, hem de televizyona takıp harddiskteki filmleri seyredebiliyorsun.

Bu aralar en uygunu ve hesaplısı bu.1 tb ve fiyatı süper.ayrıca 32 mb cache ve 7200 rpm.

Please register to see this content.

bu hardiskten bir tanıdık aldı vatanbilgisayardan usb 2.0 var bağlantı olrak ama gayet hızlı markasıda kötü değil maxtor sonuçta segatenin yan firması :clapping:

XS_320GB.jpg

Xs Marka Hardisk Piyasaya Yeni Çıktı Vatan Bilgisayar 400 Gb da Kampanya Yaptı Ben Aldım Kısaca Bilgilendiriyim

Samsung Patentli Samsung Hdd Kullanıyor

3 Yıl Garanti

Kutu İçeriğinden Deri Taşıma Kılıfı Çıkıyor

90 Günlük Norton İnternet Secruty Hediye Ediyor

Tüm İşletim Sistemlerine Uyumlu

En Beğendiğim Yanları Hızlı Kopyalıyor verileri ve Tasarımı çok şık alüminyum kasa

piyasadakilerin çoğu plastik kasa kullanıyor buda ısınınca sorun yaratıyor cabuk bozulma gibi

gayet memmunum alacakların düşünmesini tavsiye ederim

samsungların 3 yıl garantili olanları var 500 gb normal sata2 hdd onlardan al fiyatı uygun kaç hatırlamıyorum + ve 17 $ lık kendin taşınabilir hdd takılan aparttan al en hızlı ve en güzel yolu o usb 2.0 tam destekliyor..ben bunun üzerinde oyun bile oynayabiliyorum. biraz kaba görünüyor enerjiye ihtiyacı var ama supper iş görüyor

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...