Jump to content

Msn Sorunu

Recommended Posts

arkadaşlar ilk defa karşılasıyorum böyle bir şeyle

durumu anlatayım msn yi acıyorum karsıdakiler beni online olarak görüyor ben de onları fakat ne benim yazdıklarım nede onların yazdıkları bana gelmiyor

mesaj iletilemedi diye hata veriyor belli bir süre sonra

yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler

• 11 ay sonra...

Cevap yok (: bende bunun cözümünü arıyorum ama yok bulamıyorum bende aynı oluyor msn aciliyor herşey normal ama çoğu zaman yazilar gitmiyor ve gelmiyor plus harıcınde hic bir msn eklentisi kullanmıyorum bir cok sürümü denedim kac defa format atıldı ama sorun düzelmedi Fikri olan varmı ? bir arkadaşım modifiye edilmiş işletim sistemi denememi söyledi sizce ?

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

dünkü arıza genel bir sorundu sanırım aşagıdaki yazı ALINTIDIR

""Bu gün özellikle akşam saatlerinde başlayan ,ve belirli zaman aralıklarında yaşanan bir takım sorunlardan dolayı,

Windows Live Messenger hizmeti çeşitli hata raporlarıyla kullanıcılarıyla karşı karşıya bırakmıştır.

Özellikle 14 Eylül tarihi itibariyle akşam saatlerinde hizmet gerçekleştirilmiyor.

İlgili bu hata; Güncellemeye tabi olacak sürümler veya güncellenmiş sürümler ile ilgisi bulunmamaktadır.

Bu nedenden dolayı Windows Live Messenger Team yetkilisinden verilen bilgiye göre;

Kullanıcıların işletim sistemlerinde veya bu nedenden dolayı internet - servisi ayarlarında oynamamaları,

Messenger programını kaldırıp kurmak gibi bir gereksinim duymamaları,

ve bu geçici rahatsızlığın ortadan kalkması için biraz sabırlı olunması gerektiği konusunda hatırlatmada bulunulmuştur.

İlgili bu küçük sıkıntı bu gece itibari ile ortadan kaldırılmaya çalışılacaktır.

Yoğunluklu olarak bu sıkıntı balkan ve orta doğu ülkelerinde ciddi oranda görüldüğü belirtilmiştir ""

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...