Jump to content

Norton 360 V2.0 ım Ingilizce. Türkçeye Nasıl çevri

Sirius

Recommended Posts

arkadaşlar iyi günler masaüstü pcm de norton 360 v2.0 sürümünü kullanıyorum cangonun verdiği linktekni aktivasyonu yaptım lisansladım crack ile ğprogram güzel ama ingilizce bunu türkçe yapmanın bir yolu var mı acaba?

(norton uninstall tool kullanma) türçeyi yükle silince bir şey olmaz aktive etmişsin nede olsa ben aktive işlemi yanlış yapmıştım norton uninstall tool ile kaldırmama rağmen norton 360 v1 telefonla etkinleştir gelmemişti anlıyacağın aktive işlemini doğru yaptığın için silince bir şey olmaz

ve başka bir şey yapamazsın çünkü dil dosyası yok benim bildiğim

(norton uninstall tool kullanma) türçeyi yükle silince bir şey olmaz aktive etmişsin nede olsa ben aktive işlemi yanlış yapmıştım norton uninstall tool ile kaldırmama rağmen norton 360 v1 telefonla etkinleştir gelmemişti anlıyacağın aktive işlemini doğru yaptığın için silince bir şey olmaz

ve başka bir şey yapamazsın çünkü dil dosyası yok benim bildiğim

sorun çözülmüştür sorunun çözümü şudur arkadaşlar arkadaşın dediği gibi aktive olan norton 360 ingilizceyi kaldırıyoruz yalnız kaldırmadan önce program files-norton360 klasörünün içindeki CLTVault.dll isimli dosyayı başka yere kopyalıyoruz çünkü bu aktivite ve lsians bilgilerinin saklandığı yer daha sonra türkçeyi kuruyoruz ve lisanslamayı sonra yap a tıklıyoruz sonra bilgisdayarı yeniden başlatıyoruz güvenli kipte açıp eski CLTVault.dll dosya ile(başka yere kopyaladığımız) ile yeni dosyayı değiştiriyoruz ve aktive olmuş oluyor yeniden bizzat denenmiştir.

Nis2008 içinde CLTVault.dll aynı dosya avktive işlemini üstleniyorsa aktive işlemini yanlış yapan arkadaşlar siriusblack2051 yaptığını yapabilirler kopyalama işlemini unlocker ilede yapılabilir güvenli moda gerek kalmadan

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...