Jump to content

Norton Ghost 2003+resİmlİ Anlatim+tÜrkce Yama

soyoral

Recommended Posts

NORTON GHOST 2003+RESİMLİ ANLATIM+TÜRKCE YAMA ARKADAŞLAR KENDİM HAZIRLADIM BEGENİLERİNİZ BEKLİYORUM TÜRKÇE YAMA YI EKLEMEDEN ÖNCE

msconfig+başlangictan ghostun ikonunu kaldırıp bilgisayarı resetleyin yamayı sonra kurun programın kurulum sonunda cıkan pencereye [color:c34d=Red]SKİP diye cıkın başka bir şeye gerek yok

http://rapidshare.com/files/131282195/WWW.KRALW__304_NSTON.COM_GHOST_2003.rar

RAR ŞİFRESİ: kralwinston.com

• 3 hafta sonra ...

Teşekkür ederim. Norton Ghost'u duymuş ve anlatılanlardan etkilenmiştim.

Acaba Recovery mi yapabiliyoruz? Yani notebook'lardaki gibi sistemi basacağımız F8 gibi bir tuşla yeniden yükleme gibi bir şey hazırlamak mümkün mü?

Örneğin benim HDD 500 GB. 2 x 250 GB. Raid kurulumu yapacağım. XP SP3 kuracağım. Norton Ghost'u kullanarak; 50 GB'lık bir kısmını Recovery alanı olarak atayıp, sistem saçmaladığında tekrar başa dönebilecek bir ayarlama yapabiliyor muyum?

• 1 ay sonra...

Acronis True Image ghost un ne farkı yedek alıoruz ama firmamı sadece zaten kurcamız programlar belli direk format atsak olmuormu peki bunun riski varmıdır brz acıklık getirirseniz sevinirm arkadaslar.

bu programın turkçe yamasını ben yapmışdım bu programı burda gordum ya bide adım felan da yazıyor:)) ay birden onurize oldum :rolleyes::D

bu arada turçe yamasını kurarken programın gorev çubugunda olan simgesini ctrl+ald+del yapıp sag alt koşedeki simgesini kapatıp sonra turkçe yamasını kurmanız gerekiyor..

neyse arkadaşlar program hakkında sunu bilmeniz gerekir bu program sata harddisklerde çalışmıyor bunun yerine true image kullanilirsiniz...

uchalaForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com:)

• 1 ay sonra...
bu programın turkçe yamasını ben yapmışdım bu programı burda gordum ya bide adım felan da yazıyor:)) ay birden onurize oldum :):)

bu arada turçe yamasını kurarken programın gorev çubugunda olan simgesini ctrl+ald+del yapıp sag alt koşedeki simgesini kapatıp sonra turkçe yamasını kurmanız gerekiyor..

neyse arkadaşlar program hakkında sunu bilmeniz gerekir bu program sata harddisklerde çalışmıyor bunun yerine true image kullanilirsiniz...

uchalaForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com:)

arkadaşım bu program sata hartdisklardede calışıyorr problemli sayısı cok az ben hergün en az 3/4 bilgisayara kuruyorum merak etmeyin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...