Jump to content

Oyun Oynarken Monitör Kapanıyor

alioren

Recommended Posts

arkadaşlar bazı oyunları oynarken sorun çıkıyo örneğin pes 2008 ilk oyuna girmeye çalıştığımda atıyo bunu arada bir yapıyo call off d 4 de monitör kapanıyo reset yapmak zorunda kalıyorum bazı oyunlardada out off range diye yazı çıkıyor bu sorun nedir bizler acemiyiz yardım edermisiniz

amd 64x2 4800

2gb ram

ati readon x 1550

herkes bunu süper diyo ben bişi anlamadım bu işten

monitörün kapanmıyor aslında senin ekran kartından qelen sinyaller kesilince monitör kapanıyor sanıyorsun ama sorun tamamen ekran kartında büyük ihtimal ekran kartın ısındıqından dolayı kapanıyo ve qörüntü veremiyor sende doqal olarak reset atıyorsun :dribble:

monitörün kapanmıyor aslında senin ekran kartından qelen sinyaller kesilince monitör kapanıyor sanıyorsun ama sorun tamamen ekran kartında büyük ihtimal ekran kartın ısındıqından dolayı kapanıyo ve qörüntü veremiyor sende doqal olarak reset atıyorsun :dribble:

peki ne yapmam lazım

ekaran kartında soqutmak için fan mı yoqsa soqutma enteqresi mi var eqer soqutma enteqresi varsa arasındaki termal macun qörevini yapmamaktadır macunu yenileyince sorun çözülür ama fan varsa yetikli servise qöstermeni tercik ederim

ekaran kartında soqutmak için fan mı yoqsa soqutma enteqresi mi var eqer soqutma enteqresi varsa arasındaki termal macun qörevini yapmamaktadır macunu yenileyince sorun çözülür ama fan varsa yetikli servise qöstermeni tercik ederim

Arkadaşın dediklerini yapasan sorunun çözülür ve ekran kartının yettiği oyunları oyna eğer fan yoksa normal bir tane kasa fanını alıp silikonla fanı ekran kartının üstüne monte edebilirsin eğer yapamam diyorsan bir servisede ******ürebilirsin ada garantisi varsa garantiye yolla.Saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...