Jump to content

Server 2003 R2 Açılış Sorunu

PeNGUINRB

Recommended Posts

Arkadaşlar server 2003 te virüs taramasından sonra silinen dosyalar oldu, server'ı yeniden başlattığımda (ctrl+alt+delete) menüsü geliyor kullanıcı adı ve parolayı girdikten sonra "kullanıcı bilgileri yükleniyor" diyor ama yine aynı menü geliyor. Defalarca denenememe rağmen bir türlü windows açılmadı, sürekli aynı menü geliyor.

Bu sorunu nasıl halledebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Eksik olan dosyayı bulup yerine koymak lazım gibi gözüküyor ama hangisidir bilemiyorum.Ben server 2003 yüklü olan ana makinamıza acronis true image server kurdum.Her gün 08:00 gibi yedekliyor sistemi.Geçen hafta benzer bir sorun yaşadık.Acronis sağolsun hemen önceki güne dönebildim

Acronis true image server ana penceresinde alt kısımda zamanlamış görevler(Active tasks) var.D: sürücüsüne normal bir yedek aldırdım,sonrasında zamanlanmış görevlerden yeni görev dedim,sürücüyü seçtim,sonraki pencerede bir hatırlatması var nasıl yedek alınacak gibisinden inceremental (mevcut yedek dosyasında sadece değişiklik olanları yeni dosya olarak kaydet demek) backup olarak yedek alacağız.Önceden aldığımız full sistem yedeğini gösterip inceremental backup'ı seçiyoruz.Sonraki pencerelerde daily backup seçeneği var onun peşine zaman dilimini soruyor.Bizim server 24 saat açık olduğu için sabah işe başlamadan 8 gibi zaman ayarını yaptım.Ana yedek dosyası 2,5 gb kadar,hergün 200-300 mb arası yedek alyor.2 ay sonra 1 ay önceki alınan yedekleri manuel siliyorum,fazla yer kaplamasın diyerek,herhangi bir sorun olmuyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...