Jump to content

Smile Adsl'den Büüüyük Kampanya

Zero_1577

Recommended Posts

Smile'dan yeni abonelere iPod Shuffle

Smile ADSL, yeni abonelerine 1 GB kapasiteli gümüş rengi iPod Shuffle hediye ediyor, aktivasyon ücretini de almıyor.

05/09/2008

Smile ADSL, 30 eylüle kadar abonelik başvurusu yapan herkese 1 GB kapasiteli bir iPod Shuffle hediye ediyor. Üstelik güzellikler bununla da kalmıyor. Smile, kampanya dahilnde 29 YTL'lik aktivasyon ücretini "Müessesenin ikramı," diyerek almıyor, ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda da 1 YTL ücretli olan internet güvenlik pakediyle spam posta ve virüslerden koruyor, modemi de bu sefer bedava olmasa da, ayda 1.5 ya da 2.5 YTL taksitle veriyor.

http://yahoyt.com/h/2071/smile-dan-yeni-abonelere-ipod-shuffle[/CODE]

ipod dinledim. ancak memnun kalmadım. tatmin olmadım :) nedeni arayüzünün ve kullanımının çok berbat olması. creative ve sony çift geçerim :) ayrıca ses kalitesi olarak nomad serisi creativelerde müzik setlerindeki sound system olayları varki akla zarar. ipoda out diyorum. adsl bağlantısını tt den alan ezik firmalarada out diyorum. get the fckin out our lives idiots....

ipod dinledim. ancak memnun kalmadım. tatmin olmadım :) nedeni arayüzünün ve kullanımının çok berbat olması. creative ve sony çift geçerim :) ayrıca ses kalitesi olarak nomad serisi creativelerde müzik setlerindeki sound system olayları varki akla zarar. ipoda out diyorum. adsl bağlantısını tt den alan ezik firmalarada out diyorum. get the fckin out our lives idiots....

arkadşım haklısın diğer markalara göre ipod arayüzü biraz daha berbattır ama önemli olan doğru şekilde kullanmak yani sen verilen bilgileri yalnış kullanmışsın ki memnun değilsin yani dünyanın en çok satan mp3 markası için biraz aşağılayıcı olur hem en çok kopya mp3 de ipod modeline ait onun için biraz düşün derim

Önceden müessesemizin ikramı diyerek çay filan ikram ederlerdi, şimdi ipod shuffle. Teknoloji gelişti.

Bir de mp3 çalara ( bu ipod olsun, sony olsun, creative olsun ) ne gerek var, şehirde bir tur attığında her mağazada artık müzik çalıyor, yerel seçimler de geliyor, her yer seçim minibüsü dolacak, heryerde müzik varken mp3 çaları gereksiz görüyorum :D :D. Ama bedava mala da yok demem asla :D

Önceden müessesemizin ikramı diyerek çay filan ikram ederlerdi, şimdi ipod shuffle. Teknoloji gelişti.

Bir de mp3 çalara ( bu ipod olsun, sony olsun, creative olsun ) ne gerek var, şehirde bir tur attığında her mağazada artık müzik çalıyor, yerel seçimler de geliyor, her yer seçim minibüsü dolacak, heryerde müzik varken mp3 çaları gereksiz görüyorum :D :D. Ama bedava mala da yok demem asla :D

aynen usta ya işte benim kafadan bir insan yani dimi hemde ttnet abonesi olup 2gb lik kıytırık flash bellek alacağına hiçdeğilse smile al hem daha hesaplı hemde hiç değilse ipod um var dersin dimi (biraz hava atmış gibi olur ama neyse ) orasınıda siz düşünün

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...