Jump to content

Microsoft Virtual Pc Mi? Vmvare Mi?

kindly

Recommended Posts

Arkadaşım kuracağın şeye bağlı linux,pardus,suselinux,macosx gibi işletim sistemi kuracaksan tabiki vmware yok ben sadece windows vista,xp98,95 kuracam diyosan microsoft virtual pc. Çünkü adı üzerinde microsoft virtual pc'de linux ve pardus çalıştıramadım ama vmware'de böyle bir sorun yok :)

Ben üçünüde çok kullandım ve 4.5 gb lık vista dvd sini sadece virtual box çalıştırdı...

yani hem türkçe hem kolay arayüzü var virtulbox hemde ücetsiz kurulum bitince sallama bi email bide kullanıcı adı yaz sınırsız kullan..

Ve sanala kurduğunuz sistemi çok hızlı kullanabiliyorsunuz.. diğerlerinden çok hızlı hemde..

Virtualbox'ta da yapabiliyorsunuz bunu ağdan dosya paylaşım şeklinde.

VmWare kullandım.Daha doğrusu kullanamadım.Ben beğenmedim VMwareyi.virtualbox kullanırım.Ama beğenen,kullanan kullansın kimseye lafım yok.

• 4 ay sonra...

linuxun içine kuracaksan Virtualbox

windowsta kullancaksan virtual PC..

Yanlıs Hatırlamıyorsaum virtual PC ücretsiz vmware ucretli bence cok vps fln kurmayacaksan servere bence virtual PC kur.. yanlıyorumda ücretli ise virtualbox kur ikisde güzel...

ben dreamspark dan indirdim o yüzden normalde paralı olabilir virtual PC..

hiç kimseyi dinleme beni dile bak wmavare kullan derim çünkü virtual pc den daha hızlı ve tüm işletim sistemlerini destekliyo ve o kadar performanslı kisanki kendi sitemini kullanıyomuş gibi oluyosun

virtua pc kullanma mause bile zor ilerliyo 2 programında çok inceledim ve kullandım

tecrübe konuşuyo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...