Jump to content

Dvd-rom çalışınca Bilgisayrda Bi Kaç Saniyelik

paradox1453

Recommended Posts

Makinen eskiyse normal yeniyse anormal bir durum. Bende de Samsung-Toshiba Sata DVD-RW var ama hiç bir sorun yaşamıyorum. Senin sorun power supplyden [Güç Kaynağı] kaynaklanıyor olabilir. 300Wlıksa muhtemelen power supplyi 450-500 watlık takman sorunu ortadan kaldıracaktır. Fakat zaten power supplyin 450 W felansa kullandığın yazılmı güncelleştir. Nerodan başkasını kullanma derim. donanım bilgini gönderirsen daha net bir söyleyebilirim. By Neffeno ASUS Heart Tecnology

hocam anakart..msi..dünyada bunun kadar defolu problem cıkaran baska anakart yoktur..3 tane yeniledim ben hala bozuluyodu, asus a dondum rahatladım.

Arkadaş haklı . Asus G serisi (Gaming) anakartlar muhteşem bişey evet pahalı biraz ama verdiğin paraya deyiyo.

Bilgisayarında birden fazla dvd veya cd rom varsa diğerlernini fişini çek bitek o kalsın bide öyle dene belki power'la alakalı olabilir.

Sürcüne yeni firmware at yani yazılımını güncelle olur belki benimde başka bi sorunum vardı dvd roma dvd taktığım zaman şarkı öyle kanalizasyondan ses gelir gibi yavaş çalıyodu firmware attım düzeldi allaha şükür benden bu kadar dene bi istersen markanın sitesinden bulabilirsin.Saygılar

bende de aynı sorun oluyor cd yi takınca cd hazır hale gelene kadar donma meydana geliyor bende de Lg var ve safir ana kartım var bu olayın ana karttan kaynaklanma olasılıgı pek dusunmuyorum ama olayın tam ne oldugunu da bilmiyorum :)

Amd Athlon 64X2 5600+ 2,8 ghz

MSI k9N Neo Mainboard

2 gb 800 mhz kingston ram

GeForce 8600 gts

400 gb seagate Hdd

380w power supply

Arkadaşım ilk olarak powerdan başla power bu makine için yetersiz görünüyor.500W powerla dene muhtemkelen düzelir. Bir ihtimal anakarttan kaynaklanıyor olabilir. By Neffeno ASUS Service

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...