Jump to content

Ntdlr Hatasi Leptop Yardim

laguere

Recommended Posts

selam arkadaslar leptop acilmiyor NTDLR hatasi veriyor formata amayi denedim ama olmadi necati yalcin arkadasimizin yapmis oldugu ultimate2008 ile mini xpden aciliyor ama sonrasini cozemedim nasil yapicam bu problemi acil yardimm lutfenn lutfen aciklamayi aciklayici yapiniz simdiden herkse tskler

NTLDR windows'un başlatılması için gereken root dizininde olan bir dosyadır. Herhangi bir uzantıya sahip değildir. Muhtemelen ntldr dosyası silinmiştir. C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386 klasöründen minixp yle açıp kopyalayabilirsin. daha da olmazsa winxp yi onar yapabilirsin.

NTLDR windows'un başlatılması için gereken root dizininde olan bir dosyadır. Herhangi bir uzantıya sahip değildir. Muhtemelen ntldr dosyası silinmiştir. C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386 klasöründen minixp yle açıp kopyalayabilirsin. daha da olmazsa winxp yi onar yapabilirsin.

peki bu dosyayi nerden bulucam yani soylemi diyorsunuz mnxp ile acin sonra cd rom girip ultimate2008 in icinden ntldr yi bulup gosterdiginiz yeremi kopyalamam lazim veya onar nasil yapabilim mn xp ile tskler arkadasim cvp icin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...