Jump to content

Otomatik Kapatma

kelaynak

Recommended Posts

Boyle bişey yapmaya gerek duymuyorum ihtiyacım olanlar windowsta zaten var.

winkey+R = Çalıştır ya da başlat çalıştır açın.

çalıştıra cmd yazın ve komut penceresini açın.

shutdown -s -t "BurayaSaniyeCinsindenSüreYazın" -c "Buraya da ileti yazın"

entere bastığınızda ekrana bi pencere gelecektir ve yazdığınız süre içerisinde kapatılacaktır.

Eğer işlemi iptal etmek istiyorsanız yine komut satırına shutdown -a yazmanız ve entere basmanız yeterli.

Saniye cinsinden bulmak için hesap makinesi de windows'ta var :shiftyninja:

• 5 ay sonra...
Boyle bişey yapmaya gerek duymuyorum ihtiyacım olanlar windowsta zaten var.

winkey+R = Çalıştır ya da başlat çalıştır açın.

çalıştıra cmd yazın ve komut penceresini açın.

shutdown -s -t "BurayaSaniyeCinsindenSüreYazın" -c "Buraya da ileti yazın"

entere bastığınızda ekrana bi pencere gelecektir ve yazdığınız süre içerisinde kapatılacaktır.

Eğer işlemi iptal etmek istiyorsanız yine komut satırına shutdown -a yazmanız ve entere basmanız yeterli.

Saniye cinsinden bulmak için hesap makinesi de windows'ta var :good:

Yani şu yukarıdaki arkadaşların verdiği linkteki güzel programlarla uğraşmayıp en zor olan kendi yönteminle bilgisayarını kapatmak niyetindesin öylemi? saygı duyarız güzel kardeşim ama emeğe saygı lütfen bu tür programların genel amacı insanları dakikalarca süren senin yönteminden kurtarmak için yapılmış olması yani 2-3 tıklamayla işlemi halletme kolaylığı veriyor bizlere o yüzden arkadaşlara teşekkür ediyorum sana teşekkür ediyorum extra bilgin için. SAYGILAR...!

Ben sizlere Pc auto shutdown ' u tavsiye ederim.kapanış saatini sayarla ve bırak.özellikle çocuklar için biçilmiş kaftan.kardeşlerim pc başna kısıtlı oturur.iş için dışarı çıkmama ve pcye kardeşlerime bırakmam gerektiğinde programı açıp 1 saate ayarlar giderim.30 dakika ikisinede yeter :D ayrıca şifre koyulabilen bir program.böyle iptal etme kapatma uninstall gibi bir durum söz konusu değil.ee pc açılıştata şifre olunca eli mahkum 1 saat oynayıp veda ediyorlar.bu programla artık içim rahat.benim programı kullanma amacım farklı.sizlerin benim gibi iki kardeşi olmayabilir :D

size tavsiyem 3.8 versiyonu.3.9 register olmuyor bir türlü :)

Bende kendi yazmış olduğum programı vereyim arkadaşlar. Tasarımına pek özen göstermedim. Siz kaç saat kaç dakika sonra kapanmasını istiyorsanız ayarlayıp başlata basıyorsunuz. Diğer arkdaşların söylediği gibi kapamama diye bir durum kesinlikle olmaz isterseniz need for speed underground yada fifa oynayın farketmez anında kapatıyor. Kesinlikle durdurulma söz konusu değil. Bu arada unutmadan oyunlardan bile çıkarken save yapamazsınız o derece güçlüdür hatırlatayım.

40147400fz4.jpg

indirme linki

http://www.bidunyabilgi.com/uykusaati.rar[/CODE]

yorumlarınızı bekliyorum

• 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra...
Bende kendi yazmış olduğum programı vereyim arkadaşlar. Tasarımına pek özen göstermedim. Siz kaç saat kaç dakika sonra kapanmasını istiyorsanız ayarlayıp başlata basıyorsunuz. Diğer arkdaşların söylediği gibi kapamama diye bir durum kesinlikle olmaz isterseniz need for speed underground yada fifa oynayın farketmez anında kapatıyor. Kesinlikle durdurulma söz konusu değil. Bu arada unutmadan oyunlardan bile çıkarken save yapamazsınız o derece güçlüdür hatırlatayım.

40147400fz4.jpg

indirme linki

http://www.bidunyabilgi.com/uykusaati.rar[/CODE]

yorumlarınızı bekliyorum

Galiba Delphi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...