Jump to content

Miting Aşkı Diye Ben Buna Derim İşte...

Shadoww

Recommended Posts

yoruma ne hacet.adam gelınlıklede gelır.bikiniylede .nede olsa özgür bir ulkeyız dimi?hem resıme aldanarak yorum yapmayalım.

biz netür kıyafetle geldiğini öne sürmedik... arkadaşım biz özgür bi ülkede değiliz demedik... yorumda mantık işi ordaki espiriyi ve mantıgı çakman gerekir... adam yeni evlenmiş mitinge gelmiş ne işi olur mitingde git evine..... (anlayan aladı)

lan murtaza ne yapıyon lan sen mitingde lan senin işin gücün yokmu akşam ne yapacan yorma kendini oglum sen şimdi eve git fıstık fındık baklava birşeyler ye güclenmen lazım gücten düşersin allah göstermesin miting alanlarında ne işin var bağıracam diye performanstan düşersin virus girmiş xp gibi olursan sonra :rolleyes: :rolleyes: :D :D

biz netür kıyafetle geldiğini öne sürmedik... arkadaşım biz özgür bi ülkede değiliz demedik... yorumda mantık işi ordaki espiriyi ve mantıgı çakman gerekir... adam yeni evlenmiş mitinge gelmiş ne işi olur mitingde git evine..... (anlayan aladı)

bende sizlere özgür bir ülkede değiliz dediniz demedim.resimdekide mantık işi değildir .mizahi yönü vardır sadece.ama resmı paylasan arkadaşımız yorumsuz yazmış.e hani MİZAH? nerde mantık? : ) dimi bazı şeyleri çarpıtmayalım.

bende sizlere özgür bir ülkede değiliz dediniz demedim.resimdekide mantık işi değildir .mizahi yönü vardır sadece.ama resmı paylasan arkadaşımız yorumsuz yazmış.e hani MİZAH? nerde mantık? : ) dimi bazı şeyleri çarpıtmayalım.

ben yorumsuz yazmadım ki yorum sizin yazdım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...