Jump to content

Arkdaslar Laptopa Gazoz Dokuldu

hellboy86

Recommended Posts

arkdaslar bılen varsa solesın gazoz dokuldu laptopa bı kac tus yapıs yapıs basıorum tusa gerı kalmıo felan bılen bende cozum olarak klavyeyı sokmeyı dusundum ama sokemıyorm bılen bırı varsa yadım edese sevınırım arkadsalar bu arada laptop asus f3seırısı

Alt tarafını sökmeyeceksin. Alt taraftan klavyeye ulaşman imkansız. Klavye üstten çıkıyor. Üstteki metalik gri kısım çıkacak. O da yandan tırnaklı. Daha önce açmadığın için bece açma. Tırnakları kırma ihtimalin çok fazla. İşi bilen birine teslim et.

Arkadaşım ilk önce geçmiş olsun laptopların dezavantajı bu öyle spreylerden alabilisin onların işe yarayacağınıtam olarak bilmiyorum ama bir teknik servisede ******ürebilirsin yada en iyisi garantisi varsa garantiye yolla.saygılar

Merhaba benim laptopum ASUS F3J Series aynı zamanda kuzeniminde ASUS F3SR series :pardon: kuzenimde titizlik olduğu için hergün camsil türü şeylerle ekranı fareyi siliyor geçenlerde görmüştüm tuşları altında tutarak kendinde doğru çekti ve kaldırdı daha sonra geri yerine tatkı ve tık diye bi ses geldi (tamam oturdu anlamında :pardon: ) yani diceğim şu tuşlar sökülemiyor diye birşey yok hele ki asus ise :pardon: tuşlar teryağından kıl çeker gibi gelir...

mrb contakt spreyler oluyor fanları falan yağlamak için benimde bi müşterim var biranesinde laptou var sürekli bira dökülüo ve düğmeler yapış yapış olarak ayda bi kere bana gönderio bende contackt sprey sıkıyorum aralarına normale dönüyor.

kardes ilk olarak biyerden WD-40 denilen özel yaglı temizleme spreyi alıcaksın bunlar elektro statiktir yani yalıtkandır klavyeni mecburen onla temizliceksin bolca sık notebookun diğer taraflarını bezle flan kapat yada başka taraflarına gelmemesine dikkat et 100$ vermekten iyidir kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...