Jump to content

Kablosuz Modem şifresi

cell-cuq

Recommended Posts

arkadaslar bende inca im-204 w modelinde kablosuz modem var fakat benim ağıma girenler oluyor ben buna bi türlü şifre koyamadım şifre koydugum zaman wlan bağlanmıyor nasıl yapıcam bi yardım edin bana bu arada bende vista kullanıyorum

kablosuz modeme eternet kablosu ile giriş yap.modemde ayarlarını yapmak için kendi modemin modeline göre ayarlarını internetten arattır resimli ayarlarını mutlaka bulursun.yada sen ekran görüntüsü yolla biz yardımcı olalım.

kablosuz modeme eternet kablosu ile giriş yap.modemde ayarlarını yapmak için kendi modemin modeline göre ayarlarını internetten arattır resimli ayarlarını mutlaka bulursun.yada sen ekran görüntüsü yolla biz yardımcı olalım.

kardes resim burda şuan şifreli ama wlan bağlanmıyor şifre war iken anca modeme resset atıcam o zaman bağlanıyo resset atıncada wep şifresi gidiyo ne yapmalıyım ?

incaagd2.jpg

ağ bulmmadan bir ağa bağlan de ağını seçç vistadan ağını tıkla şifree sini sorcak girrr.okadar..

öle yapıyorum zaten bağlanıyor gibi gözüküyo ama bağlanmıyo X işareti çıkıyo vistada ağ seceneklerinde

• 2 ay sonra...
başka bi laptobta dene onda bağlanıyosa sorun pc inde bağlammıyosa modeminin yazılımı update yap olmassa çöpe at modemii...

usrobotics tavsiye ederim modem olarakta

aynı sorun benim komşumdada var laptopu getirdim benim modemde girmek için fakat wpe2 yaptıgımda x işareti çıkıyor wap yaptıgımdada baglanmıyor sorun vistanın ağ ayarlarında ama bulamadım.

kardes resim burda şuan şifreli ama wlan bağlanmıyor şifre war iken anca modeme resset atıcam o zaman bağlanıyo resset atıncada wep şifresi gidiyo ne yapmalıyım ?

incaagd2.jpg

kardeş notebook un wpa şireleme destegi var mı laptop ının sitesine gir ve wireless ozelliklerine bak eger wpa destegi yoksa yoksa wpe şifrelerini 256 bit hexadecimal yap hex= 16 lık sayı sistemi 0123456789abcdef

o zaman şifre kırmaları cok cok zor ahle gelir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...