Jump to content

Bu Nasıl Bir Virüs

yakamoz17

Recommended Posts

arakadaşlar sitede yeniyim.bu yüzden yanlış yerde yanlış konu açmlş olabilirim.herkesten özür dilerim.dün gece nette dolaşırken birden xp antivirüs diye bir program kendiliğinden pcye girdi.ne kendi uninstoolünden nede program ekle kaldırdan kaldıramadım.bu konuda yardlmlarınızı bekliyorum

perfect uninstaller i kullanarak dene birde

20zwk0j.jpg

Program hakkında bilgiler:

Perfect Uninstaller, Windows'un standart Program Ekle/Kaldır aracı ile kaldırılamayan gereksiz programları tamamen sistemden kaldırmanın en iyi yoludur. Program kaldırma ile ilgili sorunlarınız varsa doğru yerdesiniz.

İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/135105230/Perfect_Uninstaller_v5.FaStBoY.rar[/CODE]

[/center]

xp antivirus aslında tam bir virüs hdd öncelıkle autorun.exe ve autorun.inf dosyalarını sıl güvenlı kıpte bilgisayarı aç

xp antivirus adında ne varsa baslat ve kısayoldakılerını sıl +program fılesın ıcındede sıl unınstalller yoktur klasöre sağtıklayıp sılecen

modeme reset at fabrıka ayarlarına dönsun ardından antıvır veya nod32 kullanrak sıstemı tara tavsıyem nod32 daha basıtt olur taramadan sonra web ayarlarından katı kurallı seç otomatık temızleyıp sıler ızınde ıstemez senden

Bence güzel bi format çek sonra da nod 32 kur.. Bir daha sorun yaşamaszın.

bu format atmakta ne büyük birşey ya aspirin gibi her derde deva birazda sorun çözmeye çalışsanız direk format diyerek sorunu olan kişileri yanlış yönlendirmeyelim temiz format lafı bu aralar trend

Arkadaşım bir çok sitede Antivirus Xp virüsü ile ilgili ağzı yananlar mevcut ve halihazırda yardım bekliyor.Genel öneri combofix kulllanmak ama bu başlıbaşına çözüm olmuyor.Lanet olası virüsü pc den kaldırmak için birçok işlem yapmalısın ve inan bana temizlendiğinden emin olamazsın.Format atmak aslında en son çaredir ama bence formatla pc yi ve kurtul beladan.Bu virüsü yiyenlerin çoğu format çekmiş ve kurtulmuş.Hatırlarsınız bir dönem de Spyware Sherrif virüsü ortalığı kasıp kavurmuştu ve millet çekmişti formatı.En temizi format bence.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...