Jump to content

Direksiyon Pedal Takımı

apoo

Recommended Posts

tuş ayarlarını yaptınmı bende kol aldım pes 2008 için settingden ayarlarını yaptım tanıttım felan sen yaptınmı apo abi ?

yok canım yapmadım direk oyuna girdim :)

nfs2'de nasıl yapacağım

denetim masasından oyun kumandalarına gir direksiyon setini orada test edebilirsin çalışıp çalışmadığını eğer çalışırsa oyundaki controller setup ayarlarını yapmamışsın demektir controller e girip direksiyonu seçmen ve pedallara görevlerini vermen gerekir.

denetim masasından oyun kumandalarına gir direksiyon setini orada test edebilirsin çalışıp çalışmadığını eğer çalışırsa oyundaki controller setup ayarlarını yapmamışsın demektir controller e girip direksiyonu seçmen ve pedallara görevlerini vermen gerekir.

Test ettim pedallar falan çalışıyor ama oyunda nasıl ayarlıcam ?

Test ettim pedallar falan çalışıyor ama oyunda nasıl ayarlıcam ?

apoo cum oyun esnasında esc ile oyunu durduracaksın options a giriceksin sonra controller e girip pedal ı göstereceksin azcık kurcalamayı denesen ?

apoo cum oyun esnasında esc ile oyunu durduracaksın options a giriceksin sonra controller e girip pedal ı göstereceksin azcık kurcalamayı denesen ?

Denedim baya kurcalamadım ama bir sonuca ulaşamadım

Oyun kontrollerine girdikten sonra sana harflerin oldugu bir yer cikacak klavyeden oynaman icin onlarin uzerinde degisiklik yapacaksin fakat mesela ileri gitmek icin "ust ok veya w harfi " isaretlidir onun yerine gaza basacaksin oyun direk olarak onu taniyacaktir.Boylelikle ornekleri arttirabilirsin.

Apoo Oyuna Giriyorsun Options'a Giriyorsun,Orda Controllere Giriyorsun --> Yandaki Gibi İşareti Olduğu Yere Tıkla Joystick'e Geçcek Ordan Ayarla : )

Tamam oldu herkeze çok teşekkür ederim

direksiyonda pedalıntaktığın yerin oralarda bir anahtar vardır el gazı ve normal gaz diye sen onu foot a getir yaniayak o zaman çalışır birde kabloyu düzgün tak nfs2 de ben oynadım optionsdan ayarlıcaksnı birde setin driverlerini ne olur ne olmaz yükle denetim masasından oyun kumandalarına gel ordan donanımını test edebilirsin benden bu kadar kolay gelsin.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...