Jump to content

Çince Yazıları Göremiyorum

BeyazEylem

Recommended Posts

ben fiesta xp sp3 kullanıyorum çoğu dil çıkartılmış onun için bana bu gün çince lazım oldu bi siteye üye olurken

1219846305.png

bu güvenlik kodunu soruyor.. adamlar bunun her birinin yazılışını vermiş ama ben göremiyorum kare kare görüyorum Bölge ve Dil Seçeneklerinde de çince yok nasıl bilgisayarıma çince yüklerim

bu Jap KO ya üye olurken çıkıyor başka bi forumda da bunların harflerini vermiş hani aynısını karşıya yazıcaz ya bende o adamın verdiği harfleri göremiyorum işte onun içinde karşısına yazamıyorum doğrulama kodunu

Denetim masası>Bölge Dil seçenekleri>Diller altından Doğu asya dilleri ni seç. XP cdsi isteyecek. Ama modifiye edilmemiş bir xp cdsi takmak zorundasın.

O modifiye xp den çıkarılmış bileşenleri nasıl yüklicek ?

Zaten Sen Hangi Dili Seçersen O Dile Lazım Olcak Dll'yi İstiyor Xp Cd'sini Takınca Buluyor...

ya modifiye yapan arkadaşlar şunu çıkarttık bunu çıkartık diyorlar.. Bende onu soruyorum çıkartılmış olamaz mı ?

• 10 ay sonra...
Çıkartanlar CD'den çıkarıyor.Desteğini çıkarmıyor.Bkz şu an Kendi xp'mdeyim ben de çince dilleri çıkardım ama yüklerken sp3 cdsini takıp yükleyebiliyorsunuz.

dilbi9.jpg

Arkadaşlar ben de hiç Cd yok lisanslı değil xp adamın bir iyüklemiş gitmiş be napacam

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...