Jump to content

Ters Yazmak

graphix

Recommended Posts

znɹoʎişɐɹğn ǝlɹǝlǝu ʞiʇʞɐɹiq üɔüƃ ışı 'zıuısɹılıqǝuıpǝ uɐpɹɐlizɐʎ nq ǝp zıs ʞɐɹɐuɐllnʞ uɐpiʇuɐlğɐq nq ǝʇşı uiʎɐɯɹişɐş zıuǝsɹüɹöƃ ɹɐlizɐʎ ǝlʎöq ǝpɹǝlʞüluüƃ zıuığıpzǝƃ ʞɐɔuɐ ɯnɹoʎıɯlıq ıuığıʇʞǝç işɐq uıɯıʞ 'ǝzıuıƃlıq ɹoʎiliuɐllnʞ ʞɐɹɐlo ıɯǝʇuöʎ ǝɯǝlǝɹɟış ɹıq ɐpuisɐɹɐ ɹɐlşɐpɐʞɹɐ ılɹǝğǝp uɐʇnʇ ʞüluüƃ ɹɐlɐɹɐ nş ǝp ıɯıçıq ɯışıʇǝlı nq 'ɯiɹiʇɐluɐ ɐɹuos ɐpuilsɐ ıʇdıɹɐƃ ɹıq ıʞuiɹɐluo ɯıʇşıɯlǝƃ ʞuǝp ǝpızıp ilpɐ oɥɔıɹǝɾ ǝuıɹǝlǝɯǝlǝɹɟış ɯışıʇǝlı ǝlʎöq uos uǝ 'ılɐɥ şıɯuǝlǝɹɟış ǝpɯıçıq ɯnsɐɯ uǝ uıɯışıʇǝlı uǝʇɐz ılʞǝş züp ɐpnq 'ɹɐʌ ılʞǝş züp uiuiuizɐʎ ɐpuiʇlɐ uǝɯǝɥ üʞuüç 'uıʎǝɯɹıʇʞǝç iɔɐ ǝzıuǝʎuüq uıçı ʞɐɯnʞo nunq ɐp ɐʎ uıʎǝɯɹıʌǝç sɹǝʇ üɹoʇıuoɯ uǝɟʇül

Lütfen monitorü ters çevirmeyin ya da bunu okumak için bünyenize acı çektirmeyin, çünkü hemen altında yazınının düz şekli var, buda düz şekli zaten İletişimin en masum biçimde şifrelenmiş hali, en son böyle iletişim şifrelemelerine Jericho adlı dizide denk gelmiştim onlarınki bir garipti aslında sonra anlatırım, bu iletişim biçimi de şu aralar günlük tutan değerli arkadaşlar arasında bir şifreleme yöntemi olarak kullanılıyor bilginize, kimin başı çektiğini bilmiyorum ancak gezdiğiniz günlüklerde böyle yazılar görürseniz şaşırmayın işte bu bağlantıdan kullanarak siz de bu yazılardan edinebilirsiniz, işi gücü bıraktık nelerle uğraşıyoruz

Adres:

http://www.revfad.com/flip.html[/CODE]

eğer bu aynadan okunabilen tersten yazı ise böyle bir kitap yazıldı kitabı sadece aynadan okuyabiliyorsunuz ve dünyada tek bir kitap var ve bu yöntemle çok yazı yazdım sadece özel kişilere el yazımla tersten sadece ayna ile okunabilcek çok yazı yazdım çok güzel bir yöntemdir ve etkiliyicidir....

eğer bu aynadan okunabilen tersten yazı ise böyle bir kitap yazıldı kitabı sadece aynadan okuyabiliyorsunuz ve dünyada tek bir kitap var ve bu yöntemle çok yazı yazdım sadece özel kişilere el yazımla tersten sadece ayna ile okunabilcek çok yazı yazdım çok güzel bir yöntemdir ve etkiliyicidir....

hayır aynadan okunmuyor bu yazılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...