Jump to content

Google Olmasa . .

Ultimatefe

Recommended Posts

"google olmasaydı da olurdu, alternatifleri çok"

diyenler acaba google yerine alternatiflerini kullanmayı bi deneseler ya.

Ben google dışındaki arama motorlarının bulduğu sonuçlardan hiç memnun değilim şahsen.

"Google olmasaydı pek iyi olmazdı" diyorum ben.

allah googlenin belasını versin :) pr leri gene güncellemiş düşüş vermiş bize hıhhh! yanı sıra google in şu yönüne değmemişsiniz .. ecnebilerin cadılar bayramı olduğunda google türkiye gösterirken bizim 23 nisanımız heleki tüm dünya çocuklarına armağan edilmişken neden sadece türkiye google sayfasında gösteriliyor..Google türkiye ekibini şiddetle kınıyorum bu ve bu gibi şeylerdenn..Bir çok servis veriyor google her dil var türkçe yok işte google olmasza olmasın bu yüzden olmasın...

• 1 ay sonra...

google olmasaydı miniminibir çalışkanikilerken internette oyun bulamazdık, ilerleyen dönemlerde dönem ödevleri için araştırma yapamazdık,, dünyanın her yerini ve galaksinin en ucra köşelerini tek bir programla göremezdik,, gmail adresi alamazdık,, 21 dilde bir metni olduğu gibi çeviremezdik,, sadece resim araması yapamazdık,, kitapları orjinal sayfalarıyla okuyamazdık,, kendi özel anasayfamızı tek bir tıklamayla oluşturamazdık,, tek bir tıklamayla dünyanın haritasını çıkaramazdık,, gibi gibi gibi... İyi ki varsın Google :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...