Jump to content

Google Olmasa . .

Ultimatefe

Recommended Posts

Arkadaşlar Google olmasa internet anlamsız olur gibi geliyor bana.Internet hayatımızın çoğunu Google üzerinden araştırarak sürdürüyoruz.Yahoo gibi arama motorlarına benim kanım hiç ısınmadı,ısınmayacak gibi geliyor..Belki de bir Google alışkanlığı.İşte sorum şu:

Ya Google Olmasa ???

google olmasa adrese tnctr yazıp giremezdik, illaki www.tnctr.com yazmamız gerekirdi

google olmasa gmail de olmazdı, hala hotmailin 2mb pop3 desteği olmayan mailini tenezzül ederdik.

google olmasa diye böyle daha gider bu, hangi internet servisi için kitap hazırlanmıştır¿ Google dan başka?

bol keseden atın bakalım olmasada olur yok lazım deyil bu ne bi adam sendecilik bi vurdum duymazlık tamam olmasada olur da ne havalanmalar çok mu lazım demeler bu bizim gençlik herşeyi beleş sanıyor at gitsin lazım deyil kardeşim tamam olmasa olurda ne bu at gitsin tavırları biraz cimri olun herşey lazım olsun ne demişler sakla googleyi gelir zamanı

bol keseden atın bakalım olmasada olur yok lazım deyil bu ne bi adam sendecilik bi vurdum duymazlık tamam olmasada olur da ne havalanmalar çok mu lazım demeler bu bizim gençlik herşeyi beleş sanıyor at gitsin lazım deyil kardeşim tamam olmasa olurda ne bu at gitsin tavırları biraz cimri olun herşey lazım olsun ne demişler sakla googleyi gelir zamanı

zaten sizin gibi düşünenler yüzünden böyleyiz kimse cimri olmasa idi şuan bu ülke böyle olmazdı emin ol

Google olmasa Yahoo olurdu.Yahoo olmasa MSN olurdu.MSN olmasa ASK.com olurdu bu liste bu şekilde uzaaar gideeerrrr....

Ama sölemeden edemicem hizmet biraz farklı olurdu orası ayrı... :(

kendi, görüşlerime göre google veya benzeri arama motorları insan beynini körelten ve tembelleştiren teknoloji harikalarıdır :( neden diye sorduğumuzda insanın düşünme araştırma gibi özelleikleri kesinlikle azalıor, olaya mantıklı baktığımızda, bi konu arayacaz direk aç google yi yaz 1. dünya savaşı hangi tarihte oldu yada atatürk hangi tarihde öldü yaada galatasaray hangi yıllarda şampiyon oldu bunu gibi bir sürü şey araştırmadan yaz google ve çıkan ilk sayfada cevabını al kendi görüşlerime göre kesinlikle insan beynini tembelleştiriyor..

Ben bu kadar bağımlı olduğumuzu sanmam.Google olmasa yahoo var, live var var oğlu var.Ama arama motorları olmasa diye sorsanız o zaman yanardık işte nette.Ama ben google'a da teşekkür ediyorum,beni bu siteyle tanıştıran google oldu :D

Google olmasa, TnCTR.com var. daha ne olsun.

:(

• 3 ay sonra...

GOOGLE olmasa net ortamında çok şey değişirdi.Belki iyi yönde belki kötü yönde.google'a sadece arama motoru gözü ile bakanlara sesleniyorum.google'ın sağladıgı servisleri iyice bir inceleyin derim sizlere.3 boyutlu tasarım programına kadar veriyorlar.Hemde neredeyse tamamen ücretsiz.gmail yeter derim.yani diger arama motorlarındaki hıza görede kıyaslanamaz bir hızı var.neden birşey aramak isteğinizde hemen google a gireriz.cuil vs.. hepsi yalan.Haberlerin hepsi gerçek değil.Google büyük bir firma ve adamlar bu işin hakkını veriyorlar.Yanlış anlamayın hiçbirisi babamın evladı değil.Yada google da amcam falan yok.Yani onları savunmuyorum.Ama bence sanal ortamda büyük payları var

google olmazsaa olurdu ama olduuu da ii olmus sonucta ama koca bir teknoloji şirketi az daha parası olsa microsofta kafa tutucak kısa net olarak bakarsak 98 2008 10 yılda baya bir yer katetmiş helal olsun güzel ekip çalısması yinede güzel

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...