Jump to content

Ekran Grİ Bİr Hal Aldi

hac

Recommended Posts

Önceki akşam kullandıktan sonra normal bir şekilde kapattığım diz üstünü , ertesi gün tekrar çalıştırdığımda açılmadı.

Ekran tuhaf gri bir hal aldı.Bilgisayar çalışmadı.

Bunun sebebi ne olabilir?

biras daha detaylı anlatır mısın ?

bios ekranı falan görünmüyor mu ?

Hiç mi açılmıyor ?

bios ekranı falan hiçbirşey görünmüyor.Sadece önce beyazımsı dalgalı sonra griye dönen bir ekran var.

Diz üstünde nasıl olduğunu bilmiyorum henüz garantiside bitmedi ne tavsiye edersiniz.

asla dizüstünü açma kablolar üst alt kapağa bağlı sökersen kopar tamamen çalışmaz garantisi varsa yolla zaten hiç açılmıyorsa sorun büyüktür servis en iyisi ama açma ben çok açtım ordan biliyorum:D tamirleride zordur bence hiç uraşma yolla servise...

Teşekkürler arkadaşlar.

Galiba en iyisi sizin dediğiniz gibi servise vermek.

Herkese iyi geceler.

açılmadığından senin yapabilceğin pek bişey yok dediğim gibi çok zor tamir ediliyorlar aslında tamirde edilmiyorlar parçaları değişiyor genelde o yüzden iç uraşma yolla gitsin biraz beklersin ama tamamen bozulmasında iyidir iyi geceler..

açılmadığından senin yapabilceğin pek bişey yok dediğim gibi çok zor tamir ediliyorlar aslında tamirde edilmiyorlar parçaları değişiyor genelde o yüzden iç uraşma yolla gitsin biraz beklersin ama tamamen bozulmasında iyidir iyi geceler..

TEŞEKKÜRLER.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...