Jump to content

Office 2007 Çöktü

baykep

Recommended Posts

Arkadaşlar Bilgisayarımda yüklü olan office 2007 programları bugünden itibaren sadece aç, yazdır ve kapat menüleri aktif. Hiçbir işlem yaptırmıyor, yapsan bile kaydet veya farklı kaydet yaptırmıyor. Orjinal yazılım edinin diyordu bir müddet önce ve ben forumlarda anlatıldığı şekilde bu sorunu halletmiştim şimdi birden çalışmaz hale geldi.

Arkadaşım Office doğrulama yapıyor. Ama örneğin excel'i çalıştırdığımda Excel(uyumluluk modu) diye açılıyor. ve dedğim gibi bütün menüler sönükleşiyor sadece dosya açma, yazdırma ve kapatma etkin kalıyor. Office'i kaldırdım yeniden kurdum. sonuç aynı. Aslında çözüm sistem geri yükleme ve ondan sonra da dediklerinizi uygulama ama ne yazıkki hiç sistem geri yükleme noktası oluşmamış.

Bu dosyayı bir dene arkadaşım inşaallah sorunu çözer nerden aldığımı hatırlamıyorum ama senin sorunla ilgili.

Nasıl yapılacağı anlatılıyor.

Please register to see this content.

Linkteki dosyayı indirmek için bir şifre lazım galiba?

• 5 ay sonra...
Verilen dosyayla office yi doğrulamayı başardım ama şu an office i kaldırmaya izin vermiyor. Ayrıca word de yazmayı engelliyor (kilitli uyarısı veriyor)

bilgisayarım --- C: --- Program Files --- Common Files --- Microsoft Shared --- Office 12 --- içindeki Proof.en ve Proof.tr klasörlerinin içindeki XML belgelerini not defteri ile aç metni tamamiyle sil ve aşağıdaki metni oraya kopyalayıp kaydet. sorunun çözülecektir, şimdi kaldırmayı tekrar deneyebillirsin...

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<!--_SIG=o6qjGNt0P98N1PiQH9LsdM+Qxxa1LCTungnlKXKQoI5nvd6KPOCpdGSjKqZWUT3QX4ujQaKWPsv

+xPdzxq7T/m3qICTZI7PQLxERc//iRCuf3cebwwnQpV8g65Edqv0KqNPn/pTBBIx8i38l1WMw23Wpo7oOwICsJy2BF2dx2n8=-->

<Package Id="Proof.en-us" Type="MSI" Path="Proof.MSI" Version="1.0" ProductCode="{90120000-001F-0409-0000-0000000FF1CE}" MSIVersion="12.0.4518.1014" Platform="x86">

<Feature Id="FindAllWordFormsFiles_1033" Cost="500643">

<OptionRef Id="FindAllWordFormsFiles_1033"/>

</Feature>

<Feature Id="Gimme_OnDemandData" Cost="0">

<OptionRef Id="Gimme_OnDemandData"/>

</Feature>

<Feature Id="SpellingAndGrammarFiles_1033" Cost="39828097">

<OptionRef Id="SpellingAndGrammarFiles_1033"/>

</Feature>

<Feature Id="ThesaurusFiles_1033" Cost="2754660">

<OptionRef Id="ThesaurusFiles_1033"/>

</Feature>

<Feature Id="MsoInstalledPackagesScopedIntl_1033" Cost="0">

<OptionRef Id="AlwaysInstalled"/>

</Feature>

<Feature Id="HyphenationFiles_1033" Cost="232281">

<OptionRef Id="HyphenationFiles_1033"/>

</Feature>

<Feature Id="OCR_1033" Cost="9112900">

<OptionRef Id="OCR_1033"/>

</Feature>

<Feature Id="SetupControllerFiles" Cost="1248">

</Feature>

<Feature Id="SetupXmlFiles" Cost="1248">

</Feature>

</Package>

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...