Jump to content

2 çıkışlı Modemden 3 Pc Ye Internet Alınabilirmi

platinum

Recommended Posts

aynı evde 3 çocuklu bi ailenin 4 pc si var 2 si masaüstü 2 si laptop bu pclerden 3 tanesine internet lazım fakat modemde sadece 2 ethernet çıkışı var

3. pcye internet için bi yöntem varmı switch almak dışında ya da en ucuz 4 çıkışlı switch ne kadardır? bilgisi olanlar cevabını esirgemesin lütfen

bildiğim kadarıyla bütün adsl modemlerde 1 de usb çıkışı var. bahsetmiş olduğunuz modemde usb çıkışı mevcutsa 1 pc yide oradan bağlayarak sorunu halletmiş olursunuz. ben o şekilde bağladım.

Maalesef usb çıkışı her modemde yok. En azından bende yok. :)

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar şu linkteki alet sadece wireles bağlantılarını görüp bağlanmayamı yarıyor yoksa kabloyla bağlanan bi masaüstü pc bu aletle wireles yayını yapıp diğer pclere wireles dağıtıyormu :S

Please register to see this content.

ben 7 ay önce hepsiburada.com dan Smartnet ADSL Router aldım böylece laptoplar kablosuz bağlanabiliyorken masaüstü bilgisayarlarda ethernetle bağlanabiliyor,şimdi baktım ama hepsiburada.com da kalmamış sanırım ben 25 milyona aldım ozaman cok iyi bir kampanya vardı,bu arada bu routeri kablolu modeminize takarak kablosuz modem haline dönüştürebiliyorsunuz piyasada bu işleri yapan başka markalarda bulunuyordur mutlaka araştırırsanız bulabilirsiniz.

Edit: aşağıdaki linkte resmi mevcut ama sanırım stoklarda yok ve fiyatı oldukça artmış.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...