Jump to content

Eski Sevgilinizin Fotoğraf(lar)ını Ne Yaparsınız?

Shadoww

Recommended Posts

Unutmayacağım ve benden başkasının bulamayacağı bir yerde saklardım.Eğer birgün maziyi hatırlamak istersem tozlarını siler şöyle bir göz atardım.

arkadaşım bu lafı söylemek için baya bi düşündün mü yoksa daha önce biyerde fln duydun mu ?_ =? yanlış anlama ama bana baya mânalı geldide...

peki başka bir soru resimleri silseniz o resimlerdeki hatıraları nasıl silceksiniz?shift+del yapabilicekmisiniz?her resim ana ve kişilere özeldir ve her resmin ölümsüz saklandığı bir yer vardır ordanda silebilicekmisiniz?

peki başka bir soru resimleri silseniz o resimlerdeki hatıraları nasıl silceksiniz?shift+del yapabilicekmisiniz?her resim ana ve kişilere özeldir ve her resmin ölümsüz saklandığı bir yer vardır ordanda silebilicekmisiniz?

6 ay oldu ilk başlarda ordan silemedim ama şimdi sildim mi silmedim mi bilmiyorum.... ama başka birini seviyorum

6 ay oldu ilk başlarda ordan silemedim ama şimdi sildim mi silmedim mi bilmiyorum.... ama başka birini seviyorum

demekki ötekini gereçekten sevememişin yani bilmiyorum ama bana göre öyle bana göre sevsen yaptığın her özel şeyde aklına gelir uzun süreli bir ilişki ise imkansız unutman birlikte yaptığınız her şeyi yaparken aklına gelir ve yine bana göre insan gerçekten sadece bir kişiyi sever diğerlerini sevdiğini zanneder...

Resime bağlı ;)

:D Ben naparım bilgisayarda olanları silip atıyorum. Çıkartmış olduğum resimleride ayağımın altına alıp üstlerinde horon tepiyorum. Tabi şu zamana kadar sadece bir tane kız arkadaşımın olduğunu düşünürsek, ikincisi ve gelecek olanlarda farklı alternatifler düşünürüm. Hakedene göre tuvalet kağıdı üstüne baskı yapabilirim mesela :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...