Jump to content

Böyle Dava Görülmedi

Zero_1577

Recommended Posts

Yeme beni Apple!"

Bir kullanıcı, iPhone 3G'nin, reklamında iddia edilenin aksine "iki katı daha hızlı" olmadığı gerekçesiyle Apple'a dava açtı.

22/08/2008

iPhone 3G kullanıcısı Jessica Alena Smith isimli Amerikalı kadın, Apple'ı "yanıltıcı reklam" yaptığı gerekçesiyle dava etti. Smith, "Valla iPhone 3G'yi aldım kullandım, hiç de ilk iPhone'un iki katı hızlı falan değil. Bunlar külliyen yalan yazış," diyor. Smith'i temsil eden avukatlık şirketi, davanın "kolektif şikayet davası" olarak görülmesi için uğraşıyor. Apple ise, dava konusunda yorumda bulunmadı.

http://yahoyt.com/h/1940/-yeme-beni-apple-[/CODE]

Almanya'da ketıl alan kadın bunun elimi yakacağını tahmih etmemiştim. Su elimi yaktı.. Üstünde yazmıyor gerekçesiyle açtığı davayı kazanmıştı..

Türkiye'de mikrodalga fırında kedinini kuruturken kedinin patlaması sonucu kaybeden kadın üstünde kedi kurutulmaz yazısı yoktu gerekçesiyle açtığı davayı kazanmıştı..

Bunların yanında o biras daha hafif kalıyor..

Almanya'da ketıl alan kadın bunun elimi yakacağını tahmih etmemiştim. Su elimi yaktı.. Üstünde yazmıyor gerekçesiyle açtığı davayı kazanmıştı..

Türkiye'de mikrodalga fırında kedinini kuruturken kedinin patlaması sonucu kaybeden kadın üstünde kedi kurutulmaz yazısı yoktu gerekçesiyle açtığı davayı kazanmıştı..

Bunların yanında o biras daha hafif kalıyor..

:D:p:p:p:p:D:D:D

usta yorumsuz valla yaa sen nerde oturuyon yaa tanışalım ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...