Jump to content

Flashget Sorunu

boz_kurt

Recommended Posts

teşekkürler bunun cevabını arıyordum çünkü dap ta kullanıyorum ona bir yazı geldi evet dedim sonra rapidshareden dosya indirince direk dap a attı dedim ilk indirme yöneticisi olarak onumu ayarladı diye merak ettim sordum

Arkadaşlar ben indiriyorum rapidden FlashGet'le ama arasıra indirmiyor.Anlatıyorum : gelen sayfada free'ye tıklıyoruz flashgetten bir dialog kutusu geliyor tabiki iptal diyoruz sonra gerisayım başlıyor bitiyor Download yazan mavi yuvarlak buton geliyor tıklıyoruz bu sefer gelen FlashGet dialoguna tamam diyoruz bende böyle oluyor sizdede olurmu bilmem benden söylemesi...

• 4 ay sonra...
Premium ile flashgetten indiremiyorum, download a tıklıyorum, flashget gelmiyor, normal şekilde indiriyor. Free download manager la da indirmiyor. Kaldırdım tekrar kurdum ikisini de, indirmiyor yine.

Gelişmişler den sunucuyu aktif et , kullanıcı adı ve şifreni yaz nereye kayıt edeceğini belirt ve alttaraftan varsıyalan olarak kaydet de bundan sonra indir.. bu son düzenlemesinden sonra böyle bişey oldu aynı sorun bendede var.. anca öyle kullanılıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...