Jump to content

1 Eylülde Ortalama Yükseltme Sınavına Giricem

urfa_star

Recommended Posts

arkadaşlar bu seneye mahsus ikinci defa ortalama yükseltme ve sorumluluk sınavları yapılacak eger ilk sınavdan elinde soru kagıdı olan varsa yada geçen senenin sınav sorularını göndere bilirimi

istedigim dersler

cografya edebiyat
en azından sınav için faydalı olur

Ya yönetici arkadaşlara sesleniyorum buradan... Hani +18 olacaktı forum yaşı... Lütfen alınan kararlara uyalım. Bakın arkadaşımız lise 10 yani yaşı tutmuyor buraya. Eğer böyle yapacaksak, lütfen yani ben de toplarım gelirim 12, 13 yaşında çocukları foruma üye yaparım...

Lütfen ilgilenin bu konuyla...

Ya yönetici arkadaşlara sesleniyorum buradan... Hani +18 olacaktı forum yaşı... Lütfen alınan kararlara uyalım. Bakın arkadaşımız lise 10 yani yaşı tutmuyor buraya. Eğer böyle yapacaksak, lütfen yani ben de toplarım gelirim 12, 13 yaşında çocukları foruma üye yaparım...

Lütfen ilgilenin bu konuyla...

Ama o zaman benimde siteden cikmam gerek tabele amca . liseye basliyacagim bu sene insallah.

Seni kim aldı buraya... Kim yaptı smod. Allah'ım ne diyeyim ben bu arkadaşlara. Almayın almayın diye kaç kez dedik bak smod bile almışlar... Cumman'ı kesin bu 23 nisanda çocukları oturtuyorlar başbakan koltuğuna felan onun gibi yaptılar sonra orada unuttular öylece kaldı bir iki sene.. Yoksa başka açıklaması yok bunun...

sayın tabele abi

arkadaşım benim yaşım 18 bi kere, galiba sen 13 ve üzeri yaş gruplarıyla oyun oynuyorsun herhalde, bilmeden konuşma bence, bir sene sınıfta kaldım ikinci sene geçtim bu sene gene çaktık...bilmem anladınmı anlamadıysan söyle tekrar anlatırım bu arada 23 nisan gösterisini çıkarsan haberim olsun seni izlemeye gelirim :whistle:

ahlak bilgisi dersini gecemediginden dolayi sinifta kaldin sanirim :whistle:

hicmi espiri anlayisiniz yok hicmi tabele hocamizi tanimadiniz? tabele hocamiz su ana kadar 1 kisiyi bile kucuk gormusmu? forumun en sevilen sayilan insani kendisi. Bizlerden yasca buyuk yol gosterici bir abimiz. kisiliklerini bilmeden yargilamayin insanlari.

hicmi espiri anlayisiniz yok hicmi tabele hocamizi tanimadiniz? tabele hocamiz su ana kadar 1 kisiyi bile kucuk gormusmu? forumun en sevilen sayilan insani kendisi. Bizlerden yasca buyuk yol gosterici bir abimiz. kisiliklerini bilmeden yargilamayin insanlari.

evet hatalı davrandım tabele abi sendende özür dilerim :whistle:

Aslında espri sana değildi. Yönetici arkadaşlarla ilgiliydi. Ayrıca sana PM olarak nerelerden kaynak bulabileceğini aktardım... Biraz daha relax yaklaşım ve anlayış. Sınavlarında inşallah performansı iyi ve başarılı bir öğrenci olursun.

İyi geceler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...