Jump to content

Hiç çıkmadıınız Olumu :)

69sihirbaz69

Recommended Posts

eft beyler biras saçma bi konuda olsa i açım dedim ben 19 yıldır bu dünyadaım bildiim kadarıyla ama şu ana kadar 1 kızla bile çıkmadım efet douru duydunus 1 tane bile ve bunun en ilginç olanısa kızlar bana en az 10 kere çıkma teklifi ve mesaj göndermelerine raamen ben ne bilim çekiniomuyum utanıyomuymbilmiyorum ama hayır diyorum evet demek istesemde hayır diyorum hatta çok sevdiim bi kız bana telefonunu fln veriodu ben hayır diodum ve şu anda kafamı taşlara vuruyorum biras uzun oldu ben kesim en iisi sizde konu ::S ;):) :) :)

ozaman kızları redddediyosan bi ilgi duymoyosan kesin gaysin tovbe tovbe yaa !!!!!!

tööbeee tööbee ne gayi bea saçmalama birden aklım karışıyo :S yni bu yaşa gelipde herhangi bi kızla çıkmamış olan varmıgidip sölemek istiyorum ama ndn gidemiorum yha :cray: :cray: :cray::wacko: çok kötü bi durum yha bu valla yha

bende 19 yaşındayım. çıkmak saçma bişey.. güzel kızlar var ama bu gün seninle çıkıyorsa emin ol başka bir gün başkasıyla çıkacaktır mantığıyla kimseyle çıkmadım..

Sevdiysem de söylemedim :wacko:

ben 32 yaşında olup hiç olmayanıda gordum ben de tam anlamıyla çıktığımda 17 dim yanii çok bi geç rakam değill 19 biz kızla çıkmak para yakışılılık karizma espirli kişilik rasında gider bunlardan hiçbiri yoksa tabii şansın daha az..

eft beyler biras saçma bi konuda olsa i açım dedim ben 19 yıldır bu dünyadaım bildiim kadarıyla ama şu ana kadar 1 kızla bile çıkmadım efet douru duydunus 1 tane bile ve bunun en ilginç olanısa kızlar bana en az 10 kere çıkma teklifi ve mesaj göndermelerine raamen ben ne bilim çekiniomuyum utanıyomuymbilmiyorum ama hayır diyorum evet demek istesemde hayır diyorum hatta çok sevdiim bi kız bana telefonunu fln veriodu ben hayır diodum ve şu anda kafamı taşlara vuruyorum biras uzun oldu ben kesim en iisi sizde konu ::S

Konudan çok yazdığın mesajda kaç defa Türkçeyi katlettiğini yazmak geldi içimden.

1. eft = evet

2. biras = biraz

3. bi = bir

4. açım = açayım

5. dünyadaım = dünyadayım

6. bildiim = bildiğim

7. efet = evet

8. douru = doğru

9. duydunus = duydunuz

10. olanısa = olanı ise veya olanıysa

11. raamen = rağmen

12. bilim = bileyim

13 çekiniomuyum = çekiniyor muyum

14. sevdiim = sevdiğim

15. fln = filan

16. veriodu = veriyordu

17. diodum = diyordum

18. iisi = iyisi

Tam bir cellatsın, 1 paragrafta 18 hata. sizce normal mi? Bunu hızlı yazma ile açıklayamazsınız. Konuyu kilitliyorum. Türkçeyi hatasız kullanana kadar, konularını dikkatle inceleyeceğim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...