Jump to content

Kurulum Ekranı Değiştirme

ApoLee

Recommended Posts

Selamun Aleykum

Arkadaşlar '' winntbbued '' ile windows xp sp2 kurulum ekranını değiştiriyorum yazıları siliyorum işlem bittikten sonra NLite İle ISO ooluşturuyorum hayet güzel çalışıyor Ama NLite Tan SP3 ü entegre edince benim oluşturduğum kurulum ekranı gelmiyor windows un standar xp kurulum ekranı geliyor acaba bi yanlışlıkmı yaptım diye 8 defa tekrar yaptım SP2 olunca benim yaptığım oluyor Ama SP3 Entegre edince windows un eekranı geliyor Nerde Yanlışlık Yapıyorum Lütfen yardım Edin

Şimdiden Teşekkürler...

kardeş sp3 ü entegre etsem daha sonra unu WINNTBBU.DLL tekrar editlemem gerekecek farzetki editledik.

Editledikten sonra tekrar ISo olusturmam gerekecek bir tefa NLite ta kullanılan XP ikinci kez kabul etmiyor...

Onu Nasıl Çözeceğim...

Lütfen yardım

nLite yada Rvm ile sadece sp3 entegre et...

3362.jpg

Daha sonra ikinci işlemi yani editleme yapmadan önce bir yedeğini al sorun olursa sp3 entegreli xp hazır olsun.

Sp2,li yada service pack paketi olmıyan xp üzerine sp3 entegre ettikden sonra istediğin düzenlemeleri yaparsan sorun olmaz.

kardeş bende hem sp2 hem sp3 var sp3 e kurulum ekranını değiştiriyorum ama daha önce nlite da sp3 entegre ettiğim için kurulum ekranını değiştirdikten sonra mecburen iso yapmam gerekecek ve bu sefer almıyo nlite kabul etmiyo hiç Nlite Kullanılmadan SP3 Entegre edilmiiş var mı varsa linklerini sana zahmet bi verirmisin birde onda nedeyim

Teşekkürler

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...