Jump to content

Kurulum Bittikten Sonraki Xp Bekleyin Ekranı

artı

Recommended Posts

Arkadaşlar kurulum bittikten sonra bi ekran karşımıza geliyor hani görüntü ayarlarını otomatik falan ayarlıyor sonra da windows xp alttada bekleyin yazıyor o ekranı nasıl değiştirebilirim Hangi dosyayı editlemeliyim. Şimdiden tşkler

saol kardeşim ama ben bi ara bulmuştum o dosyayı hatta içinde vardı o ekranın görüntüsü ama dosyayı hatırlamıyom

O Zaman Hafızanı Zorla ve Hatırla Dostum Elbet Hatırlayacaksın bende bi keresinde adsl ayarı rest olmuştu <(elktrik gitmişti).Bende adsl şifremi ve kullanıcı adımı unutmuştum Allah'tan Bi daha Elektrik gitti ve ayarı düzeldi sonrada ben bi yere yazdım ;)

onu değiştiremezsin ama kurulumdan sonra çıkan tanıtımı silebilirsin dosya adı : TOUR onu silince gider

onu silince gitmez ayrıca değiştirilmez diye bir şey yok ben v'iso entegresi yaptığımda o ekran da değişiyordu.AMa hangi dosya olduğunu bilmiyorum

Hazır olanlar var istersen kullan MrNxDmX tarafından hazırlanmıştır.

Windows XP SP2 Türkçe için OOBE Eklentisi, Professional Edition

NR Güncelleme Paketi ve RVMi 1.5.3+ ile kullanım içindir. nLite desteği bulunmuyor.

3535.jpg

Please register to see this content.

Windows XP SP2 Türkçe için OOBE Eklentisi, Ultimate Edition

NR Güncelleme Paketi ve RVMi 1.5.3+ ile kullanım içindir. nLite desteği bulunmuyor.

3541.jpg

Edit:Ben kendim sp3 üzerinde denedim her ikiside çalışıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...