Jump to content

Böyle Bişey Mümkün Mü ?

crysis_88

Recommended Posts

s.a

arkdaşlar benim öğrenmek istediğim bişey var ..

şimdi bi laptopunuz var diyelim .. ben buna 2 tane ekran bağlamak istiyorum ve 1 de tv kartı tabi ki .. laptopun kendi orjinal ekranını kapalı konuma getirip diğer 2 monitor den kullanmak istiyorum .. 1.monitör den normal pc nin kendi ekranı .. 2.mönitör ise sadece tv özelliği görecek .. yani harici bi tv kartı alıp laptopa bağlsam sonra onu başka bi monitöre bağlsam çalışırmı ?? öğrenmek istediğim bu .. yani laptpun orjinal 15'' lik ekranını kapatıcam .. klavye ve mouse takıcam.. bilidğimiz masaüstü pc kullancam ..sizce mümkünmü??

almadım alıcam ama :cray:

kardes sen once laptop al sonrasına bakarız :wacko:

dedıgın sey mantıklı ve olacak bısey bazı ekran kartlarında ekranı genısletme ozellıgı var ama laptopalrda denk gelmedım hıc(gercı dıkkatte etmedım) normal masa ustlerınde deıgın sey oluyor ekran kartının ozellıkelrınd e masaustunu genıslet var tabı ekran kartının tv cıkısını kullanarak yapıyor masa ustunu genıslettıgınde tv akrtını acıp sağa cekeceksın saga cektıgınde otomatık olarak ıkıncı ekrana atar dıyer kısımda normal masaustu cıkar dıyerınde tv kartın

kardes sen once laptop al sonrasına bakarız :D

dedıgın sey mantıklı ve olacak bısey bazı ekran kartlarında ekranı genısletme ozellıgı var ama laptopalrda denk gelmedım hıc(gercı dıkkatte etmedım) normal masa ustlerınde deıgın sey oluyor ekran kartının ozellıkelrınd e masaustunu genıslet var tabı ekran kartının tv cıkısını kullanarak yapıyor masa ustunu genıslettıgınde tv akrtını acıp sağa cekeceksın saga cektıgınde otomatık olarak ıkıncı ekrana atar dıyer kısımda normal masaustu cıkar dıyerınde tv kartın

arkadşlar biraz alyaci yaklaşmiş senin demek istediğini bizz güvenllik kameralarinda da yapiyorduk yaparsin olur bi ben yaparim ama benim yerim musayit değil(rizede yaşiyorum) sen en yakin bi teknikservise ben laptopa taşinabilir tv karti istiyorum de o zaten ilk olarak pc ye daha sonra istediğin başka bi görüntü aygitina bağlayabilirsin.. saygilar..

Kardeş alacan laptop'ta ekran kartı yani örnek düz kasalardaki bir kasada ekran kartı bağlanacak bölüm varya yani mavi uclu

alacan laptopda çıkış varsa onun aparatını alıp bide elinde monitör varsa bağlar kullanırsın

Deskop yada Laptop/Notebook farketmez ekran kartınız ikinci monitör özelliği ve çıkışını taşıması

lazım yoksa olmaz zaten Laptop/Notebook,ların hemen hepsinde projeksiyon ve ikinci monitör desteği vardır.

Laptop/Notebook monitörünü kapattığınızda diğer görüntünün aktarımının devam etmesi için monitör kapatma

ayarlarını değişmeniz gerekir bunuda ekran koruyucuda kolaylıkla yaparsınız.

Bir öneri harici ekran kartı olmasına dikkat edin kaliteli görüntü için şart.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...