Jump to content

Tüm Klasörü Download Etme

burak06

Recommended Posts

(son kez bu konuyla ilgili soru sormayı umarak)

internete yolladıgım bir klasor dolusu bilgi düşünelim... hatta klasör içinde klasör... içinde farkı formatlarda bir çok dosya..

tek tıklama ile (yani her dosya ve ana klasör içindeki her klasör için ayrı ayrı uğrasmadan) bir seferde tamamını indirebilecegim bir "ŞEY" var mı??

sorunumu bu sefer çözdüm...

yolladıgım KLASÖRü bir seferde indirmek istiyorum...

saygılar sunarım...

4shared , esnips gibi bir çok site gezdim... ama dediğim özellik hiç birinde yok... hatta esnips içlerinde en şa şa lısı gibi durmasına ragmen en kullanıssızı en cok acıgı - eksıgı olanı....

en son duyacagım sey sanırım yine diino web olacak...

hiç mi emsali, rakibi, benzeri yok bunun yaw.... :D

Sorunuzu tam anlayamadım:

Birden fazla klasör ya da dosyayı tek işlemle bir yere göndermekten söz ediyorsanız, tümünü tek parça olarak sıkıştırıp "rar" ya da "zip" uzantılı duruma getirirsiniz olur biter...

Not:

Başta sormayı umuyorsunuz(!); ortada "sorunumu bu sefer çözdüm(!)..." diyorsunuz; sonda ise sanıyorsunuz(!)...

Son zamanlarda Türkçe mi şaşkınlaştı ben mi anlayamadım...

Sorunuzu tam anlayamadım:

Birden fazla klasör ya da dosyayı tek işlemle bir yere göndermekten söz ediyorsanız, tümünü tek parça olarak sıkıştırıp "rar" ya da "zip" uzantılı duruma getirirsiniz olur biter...

Not:

Başta sormayı umuyorsunuz(!); ortada "sorunumu bu sefer çözdüm(!)..." diyorsunuz; sonda ise sanıyorsunuz(!)...

Son zamanlarda Türkçe mi şaşkınlaştı ben mi anlayamadım...

öncelikle gerçekten teşekkür ederim... özellikte forumlarda katledilen türkçeye deger verdiginiz için... bende giriğim bir cok sitede bu derece bozulmasına üzülüyorum

ancak ; demek istedigim su idi...

ben bu olayı cok uzun zamandır arıyorum... "ftp" falan diye... forumda bir çok mesajım vardı bununla ilgili... ama henuz bu sorunu cözen olmadı...

bende artık lafı daha kısaltmak daha net acıklamak için "nasıl sormam gerektigini ÇÖZDÜM" demek isteyerek oyle bir cümle kurdum.

rar lama yı cok kez denedim... bir kalasörü bir acık halini bir de rar lı halini yolladım.... ama sonra örnegin bir doc dosyasında yaptıgım küçüçük bir değişikliği güncellemem için tüm rar dosyasını indirmem, doc dosyasını güncellemem ve sonra tekrar upload yapmam gerekiyor...

gmail drive da örnegin 30 tane fotograf yolladıgımızı düşünelim küçük resim olarak görüntüleyemedigimiz için "hpım 1241" yada "sprmb 3412" gibi anlayamayacagım isimlerde oluyor...

ekleme : ayrıca şimdi de denedim... gmail drive da bir sorun var... hangi kullanıcı adımı girersem gireyim hatta yanlış şifre bile girsem hep ilk actıgım yere giriyor... login as logout hepsini dogru sekilde yapmama ragmen... başta bu sıkıntı yoktu ama son 2 aydır böyle bir de sorunu var...

diino web süper... eksileri 2gb olması (ki artık bundan şikayetçi olmamayı öğrendim), program gerektirmesi (artık ona da razıyım), ama en kötü 2 yanı trafigının hemen dolması ve cogu zaman upload da problem yaşamam... başında beklemek ve sürekli takip etmek ardında da kontrol etmem gerekiyor... yollamadıgı dosyalar cıkabiliyor...

bir rivayete göre de ornegin bir sürü mp3 yolladım. sabah kalktıgımda yolladıgım mp3 lerden dolayı hesabım kapanabiliyormus ;) en korktugum sey de bu)

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...