Jump to content

Ağdan Oynanıcak Oyunlar..

exitly

Recommended Posts

arkadaşlar ben ağ ile pcyi başka bir pcye bağladım ve oyun oynamak istiyorum bana önerebilceniz güzell oyunlar varmı?yani multiplayer landan oynanan oyun önerileri istiyorum ama ekran kartım fazla yüksek değil onuda göz önünde bulundurun böyle birbirimizi öldürebiliceğimiz taktikli bişiler olursa counter gibi basitde olmasın o tarz oyunlar veya stratejide olabilir kısaca bağlantılı zevk alarak oynıyabilcemiz oyun önerileri istiyorum şimdiden teşekkürler...

Willrock , Serious Sam bunlar bölüm ilerlemeli de oluyor...

ha bide call of duty 1 olabilir (bu oyunu hemen hemen her ekrqan kartı kaldırır.)

öneri için teşekkür ederim acaba bu önerdiklerinden ilerlemeli dediklerin ikimiz ortak görevmi yapıyoruz?veya öyle bir oyun biliyormusun yani ikimizde bağlancaz ortak görev yapıcaz özel timdeki üyeler gibi olucaz böyle bir oyun biliyormusun?

Willrock , Serious Sam

özel görev derken dünyayı kurtarma görevi veriliyo... SANA ve ARKADAŞINA..

ancak bu kadar ÇÖZÜMLEME yapabildim kardeş kusra bakma...makinalarda o kadar iyi değil sanırsam...

Rainbow Six:Las Vegas 2

Splinter Cell:Double Agent

Turok da fena diildir

istediğin oyun tarzı co-op mod herhalde bu 3 oyun o tarz oyunlar çok zevk alırsınız mikrofon desteği de mevcut iyi eğlenmeler

• 1 ay sonra...

arkadaşlar bizim arkadaşlarla bi sorunumuz var Counter Strike 1.8 Goiceasoft indirdik ve hem agdaki bi arkadaş hemde netten bi başka arkadaş ile aynı kurdugum bi oyunu oynuyamıyoruz yani LAN dan agdaki arkadaş giriyor ikimiz oynuyoruz ama diger 3. arkadaşımız kurup oynadıgımız oyuna dahil olamıyor nasıl dahil olacak kesin bilen varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

Ekran kartı sorunun yoksa arkadaşın dediği gibi vegas 2 tek geçerim. 2-3 sene evvel çıkan vegas 2 nin torunu swat 4 ü de çok oynardık.

peki bişey sorucam mesela bizim istediğimiz kapıyı ben tutucam o içeriyi tarıcak sonra ben giricem tam temizlik yapıcam sonra o yanları tutucak filan:D yani böle tamamen birbirimize ihtiyacımız olmalı yani gerçek gibi olmalı birlikte bişiler yapmalıyız bu vegas 2 öylemi?veya swat 4

-----------

Esaret arkadaşa gelince sanırım Hamachi programını yükliyip kendinize bir ağ kurucaksınız o şekilde ben oynadım bir yerden yani iki pc yanyanaydı diğeri ise uzaktaydı başka şehirdeydi:D bu programla yapmışlardı sanırım...

evet hamachi server yükleyip sanal ağ oluşturmak gerekiyor uzak pc ninde dahil olabilmesi için.

evet vegas ve swat ın tarzı senin bahsettiğin gibi ekip taktik oyunu.

arkadaşım yardımların için çok ama çok teşekkür ederim sana son bir soru daha sorucam...mesela bunu üç kişide oynıyabilirmiyiz?yani hemachi ile ağ kursak bu oyunlar üç kişi oynanırmı?ona göre bu gün indirip kurucam yarın şenlik var:d

arkadaşım yardımların için çok ama çok teşekkür ederim sana son bir soru daha sorucam...mesela bunu üç kişide oynıyabilirmiyiz?yani hemachi ile ağ kursak bu oyunlar üç kişi oynanırmı?ona göre bu gün indirip kurucam yarın şenlik var:d

elbette oynayabilirsiniz sorun olmaz, eminim çok eğleniceksiniz. dayan downloada

elbette oynayabilirsiniz sorun olmaz, eminim çok eğleniceksiniz. dayan downloada

yarına hazırlıcam gece açıcam hepsini aynı anda indirsin:D hepinize teşekkürler yardımlar için...

age of empires serisi...

bu zaten oynadıklarımdan bunlar vazgeçilmez listesindekiler:D age of red alert yuri generals birazcıkda stronghold bunlar vazgeçilmezlerim zaten:Dhani şu 9 gün tatil olcak ya iyi değerlendirme açısından:D birazda görev yapmalı onıyalım istedim....bide arkadaşlar demin kurcalarken farkettimde ben F.E.A.R oyununu fatal frame gibi zannediyordum en iyisi silent hil ve fatal frame die F.E.A.R'a hiç bakmadım:D ama ilk defa vidyolarını izledim ben o kadar iyi beklemiyordum ama manyak gözüküyor şimdi indiriyorum bu gece anlaşılan çok oyun incek:D...F.E.A.Rıda tek kişilik olarak oynnıcam..benim gibi düşünüp oynamıyanlar varsa kesinlikle oynasınlar küçük manyak kıza bayıldım yarın gece karanlıkta güzel bir ses ile oynıcam:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...