Jump to content

Internet Bağlantı Sorunu

atasdemir

Recommended Posts

Arkadaşlar neden oldu niye oldu bilmiyorum ama internete bağlanamıyorum. Aygıt yöneticisi kısmında ağ bağlantılarında hata uyarıları --(Wan Miniport PPTP ve IP+ Realtek Paket Zamanlayıcısı Mini Bağlantı noktası) -- var. Onar dediğimde ise Bağlantının TCP/IP ayarları sorgulanamadı diyor. Ayrıca güvenlik duvarını açmaya çalıştığımda Windows, Windows Güvenlik duvarı/Internet bağlantı paylaşımı (ICS) hizmetini başlatamıyor, diyor. TncXp Sp2 Versiyon 2002 Profossional işletim sistemi yüklü. Yardımlarınızı bekliyorum Şimdiden Teşekkür ederim..

aynı olay benim teknik servisteki pc yede oldu yaa wam mini port realtek falan yazıyo 4 adet ethernet görüyo makina ugraşmadım yarın yaparım die ama şimdi senin sıkıntıyı okuyunca merak ettim yaa satışdaki pcler calışlıyo teknikdeki pclerin 3 ündede aynı hata var

Geçenlerde benim başıma geldi. Sistem geri yükleme yaptırmadı. Muhtemelen virüs bozuyor. Daha sonra livexp cd'si ile açıp sistem geri yükleme yapınca düzeldi. FSM'nin hazırladığı cd'yi kullanabilirsin.

arkadasalr o sorun bir vırusten kaynaklanıyor hangı programla tarattırdıysam bulmuyor ayrıca kasperı yuklledıgımde reset atıyo guvenlı kıpten kaldırıyorum reset olayı dusleıyo ama ag sorunu devam edıyor temız bı xp cd ve temız bı programlar cdsı ole kurdum hersey duseldı yalnız eger hddye

d: kısmına yedek alıyorsanız dıkkat edın aynı sorun bı kac kapamadan sonra tekrar olur sıstem gerı yukleme ıse yaraıyor gıbı gozukuyor ama sorun bı ıkı gun ıcınd e tekrarlıyor sımdılık en gusel cozum temız bı xp ve prg. kurmak tabı yedeklerınız ıcın bısey dıyemeyecegım

kolay gelsın

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

kesinlikle virüs ve hiç bir anti-virüs programı etki etmiyor denenmiştir rundll32.exe yi kapatamıyorum arkaplanda çalışıyor qopmnk.dll de rundll32 altında çalışıyor hep unistalltools la her kaldırdığımda geri geliyor ve yenile dediğimde hep farklı isim alıyor tekrar geri geliyor virüs cd sürücüm yok fomat atamadım tatildeyim eve gidince formatı deneyeceğim sanırım format tek çözüm saatlerce uğraştım aynı sorunu formatsız çözebilen varsa elinden öperim bende ilk defa böyle bir virüs gördüm ne diye böyle şeyeleri üretiyorlar ki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...