Jump to content

Crea Nw5-81m & Ati Hd 2400 (128 Mb - 384 Mb Tc)

pSamathideS

Recommended Posts

Merhabalar. Ben Crea'nın Vatan Bilgisayar için ürettiği NW5-81M adlı modelini almayı düşünüyorum. Çünkü bu özelliklerde bu fiyata alınabilecek, hemen hemen alternatifsiz bir ürün. Linki de şu: http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=33269

Bu ürünle ilgili aklımı karıştıran iki şey var, ilki teknik servis desteği, ikincisi ekran kartı. Crea ve HD 2400 ile ilgili görüşlerinizi, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler. Kolay gelsin.

Hevesini kırmak istemem ama crea alırsan teknik destek çalışanlarıyla kanka yada akraba olma ihtimalin çok yüksek bu tecrübeyle sabit.İkincisi ekran kartın oyunlar için zayıf kalıyor eğer oyun oynayacam diyorsan ekran kartını yüksek tutman gerekiyor şimdilik yazabileceklerim bu kadar.

Hevesini kırmak istemem ama crea alırsan teknik destek çalışanlarıyla kanka yada akraba olma ihtimalin çok yüksek bu tecrübeyle sabit.İkincisi ekran kartın oyunlar için zayıf kalıyor eğer oyun oynayacam diyorsan ekran kartını yüksek tutman gerekiyor şimdilik yazabileceklerim bu kadar.

Teşekkürler. Zaten 1 haftadır araştırıyorum, hiç kimse çıkıp da teknik servisi iyidir demedi. Lanet olası bir teknik servisi varmış, ben almadan önce bilgi almak için aradığımda bile, utanmadan bekletiyorlar. Almamak gerekiyormuş gerçekten de.

o fiyata daha iyi alternatifler war bence onlara yönelmen senin için daha iyi olabilir heleki oyun oynucaksan grafik kartı iyi olan bi model düşünmen senin için daha iyi olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...